Dwie nowe, międzynarodowe umowy telewizyjne KSW

In Aktualności On

Dwie nowe, międzynarodowe umowy telewizyjne KSW Match TV

Tuż przed zbliżającą się galą KSW 53: Reborn lider europejskiego rynku MMA podpisał umowy z dwiema zagranicznymi stacjami telewizyjnymi.

Pierwsza z nich dotyczy praw do transmisji gal KSW przez Match TV, największą rosyjską telewizję sportową.

Należąca do Gazprom Media Holding stacja pokaże już najbliższe wydarzenie KSW i będzie je transmitować nie tylko w Rosji, ale również  w Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie, Mołdawii, Tadżykistanie, Turkmenistanie, Uzbekistanie i na Białorusi.

Dzięki podpisanej umowie fani będą mogli zobaczyć gale KSW zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej stacji oraz w internecie.

– Cieszę się, że kolejne kraje dołączają do wielkiej rodziny KSW – powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, komentując nowe umowy. –  Nasi sąsiedzi zawsze byli dla nas bardzo atrakcyjnym rynkiem. Teraz przyszedł czas, aby regularnie zacząć przedstawiać markę KSW wśród wschodniej części Europy. Ale na tym nie poprzestajemy.

Druga umowa dotycząca praw telewizyjnych do transmisji gal KSW została podpisana z indonezyjskim koncernem medialnym Mola TV.

– Nasza działalności coraz częściej jest doceniana również w krajach Azji – stwierdził Lewandowski. –  Zainteresowanie walkami w okrągłej klatce potwierdził indonezyjski holding, który będzie promował gale KSW w najbliższych latach.

Również w tym przypadku porozumienie o współpracy rozpocznie się wraz z galą KSW 53: Reborn, do której dojdzie już 11 lipca.

W głównych walkach wieczoru gali KSW 53: Reborn kibice zobaczą trzecią odsłonę pełnego emocji i kontrowersji starcia pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Gamrotem (15-0, 4 KO, 4 Sub) a tymczasowym czempionem Normanem Parkiem (28-6-1, 4 KO, 12 Sub) oraz powrót do kategorii lekkiej Borysa Mańkowskiego (20-8-1, 3 KO, 8 Sub), który podejmie byłego posiadacza pasa wagi piórkowej, Marcina Wrzoska (14-6, 5 KO, 3 Sub).

źródło: KSW

Zobacz również: Szymon Kołecki – zarobki, koszty i biznesplan na MMA

You may also read!

ksw 54

KSW 54 z obniżoną ceną PPV

Już 29 sierpnia organizacja KSW przygotuje swoją drugą galę po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Podobnie jak poprzednio, wydarzenie

Read More...

„Większość ograniczyła swoje wydatki” – Szef KSW o sponsorach

Czasy pandemii koronawirusa w znaczącym stopniu wpłynęły na branżę sportową, w tym również na MMA. Odwołane wydarzenia i ograniczenia

Read More...

Stacji Polsat Sport obchodzi dwudzieste urodziny

Dziś mija 20 lat od uruchomienia Polsatu Sport – najstarszego polskiego kanału sportowego. Przy tej okazji warto przypomnieć, że już

Read More...

One commentOn Dwie nowe, międzynarodowe umowy telewizyjne KSW

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu