Łukasz Jurkowski ponownie w programie „Ninja Warrior”

In Show-biznes, Zawodnicy On

Łukasz Jurkowski ponownie w programie "Ninja Warrior"

Jesienią na antenę Polsatu powróci program  „Ninja Warrior Polska”. Będzie to drugi sezon tego show i podobnie jak w poprzedniej edycji, w programie pojawi się dwójka komentatorów: dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz pierwszy mistrz organizacji KSW Łukasz „Juras” Jurkowski. Prowadzącą natomiast będzie Karolina Gilon.

„Ninja Warrior” to program, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje show można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Łukasz Jurkowski, który po raz drugi wystąpi w programie „Ninja Warrior” przygotowuje się aktualnie do powrotu do okrągłej klatki organizacji KSW. Na razie oficjalnie nie wiadomo kiedy dojdzie do jego najbliższej walki, ani kto będzie jego rywalem. Wszystko jednak wskazuje na to, że starcie może odbyć się w najbliższych miesiącach, a przeciwnikiem popularnego „Jurasa” będzie Szymon Kołecki.

Zobacz również: Nurmagomedov ponownie na pierwszym miejscu listy „Forbesa”

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański i początki w świecie MMA

Roman Szymański. Fot. KSW Roman Szymański, który podczas gali KSW 53: Reborn zmierzy się z Filipem

Read More...

McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

Conor McGregor, były mistrz UFC i najpopularniejszy oraz najlepiej zarabiający zawodnik MMA na świecie, w tym roku po raz piąty

Read More...

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu