Łukasz Jurkowski ponownie w programie “Ninja Warrior”

In Show-biznes, Zawodnicy On

Łukasz Jurkowski ponownie w programie "Ninja Warrior"

Jesienią na antenę Polsatu powróci program  „Ninja Warrior Polska”. Będzie to drugi sezon tego show i podobnie jak w poprzedniej edycji, w programie pojawi się dwójka komentatorów: dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz pierwszy mistrz organizacji KSW Łukasz „Juras” Jurkowski. Prowadzącą natomiast będzie Karolina Gilon.

„Ninja Warrior” to program, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje show można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Łukasz Jurkowski, który po raz drugi wystąpi w programie “Ninja Warrior” przygotowuje się aktualnie do powrotu do okrągłej klatki organizacji KSW. Na razie oficjalnie nie wiadomo kiedy dojdzie do jego najbliższej walki, ani kto będzie jego rywalem. Wszystko jednak wskazuje na to, że starcie może odbyć się w najbliższych miesiącach, a przeciwnikiem popularnego “Jurasa” będzie Szymon Kołecki.

Zobacz również: Nurmagomedov ponownie na pierwszym miejscu listy „Forbesa”

You may also read!

Kanał Sportowy

Ranking Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu z transmisją w Kanale Sportowym

Kolejna edycja rankingu Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu w Polsce ujrzy światło dzienne już w czwartek 26 listopada. Powstające od lat

Read More...

Szef UFC o publiczności na gali z McGregorem i kontrakcie

Już w styczniu ma dojść do walki Conora McGregora z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za walkę sprzed lat,

Read More...

Transmisja i stream FEN 31

Gala FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się już 28 listopada zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu