Transmisja i stream KSW 53: Reborn

In Media, Transmisje On
- Updated

 

Transmisja i stream KSW 53: Reborn

Gala KSW 53, która odbędzie się już 11 lipca zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view, do której można już wykupywać dostęp.

Transmisja i stream KSW 53 będą dostępne tradycyjnie na platformie KSWTV.com, gdzie po wykupieniu dostępu do usługi będzie można obejrzeć galę i dodatki z nią związane.

Natomiast dostęp do gali można też już zamawiać w Cyfrowym Polsacie i IPLI. Pełna informacja dotycząca gali i sposobu zamawiania dostępu do niej poniżej.

Transmisja i stream KSW 53 w Cyfrowym Polsacie i IPLI.

W walce wieczoru o mistrzowski pas kategorii lekkiej kibice zobaczą trzecie spotkanie niepokonanego, podwójnego mistrza KSW w wadze piórkowej i lekkiej Mateusza „Gamera” Gamrota (15-0, 4 KO) z tymczasowym czempionem Normanem Parkiem (28-6-1, 4 KO).

Były mistrz organizacji Borys „Diabeł Tasmański” Mańkowski (20-8-1, 3 KO) skrzyżuje rękawice z gwarantującym widowiskową walkę Marcinem Wrzoskiem (14-6, 5 KO). Pierwszy Polak w UFC i jeden z pionierów mieszanych sztuk walki nad Wisłą, Tomasz „Goryl” Drwal (21-5, 13 KO) przywita w klatce znanego z nokautującego ciosu Łukasza Bieńkowskiego (5-3, 2 KO).

Po raz pierwszy w KSW wystąpi były mistrz organizacji FEN w dywizjach średniej i półśredniej Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO), a jego rywalem będzie mistrz wagi półśredniej organizacji Armia Fight Night, Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO). Z kolei były pretendent do pasa kategorii piórkowej i jeden z najbardziej efektownie walczących zawodników w Polsce, Roman Szymański (12-5, 1 KO) przywita w okrągłej klatce KSW widowiskowego Filipa Pejicia (14-3-2, 9 KO).

Były mistrz kategorii piórkowej Artur „Kornik” Sowiński (20-11, 7 KO) stanie do walki z piekielnie niebezpiecznym Gracjanem Szadzińskim (8-3, 6 KO). Wszechstronny Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO) stanie naprzeciw jednego z najlepszych polskich zapaśników walczących w MMA – Michała Pietrzaka (8-3, 2 KO), a reprezentujący wagę kogucią Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO) zmierzy się ze wschodzącą gwiazdą sceny MMA Jakubem Wikłaczem (10-2-1).

Transmisja KSW 53 w Cyfrowym Polsacie – Jak zamówić?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX Stream) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej OTT na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.
  • BLIK-a – dla zakupu poprzez aplikację Sklep w telewizji internetowej.

Transmisja i stream KSW 52 w IPLI –  Jak zamówić?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 53: Reborn, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.pl oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk 

Sebastian Przybysz vs Jakub Wiłkacz
Kamil Szymuszowski vs Michał Pietrzak
Artur Sowiński vs Gracjan Szadziński
Roman Szymański vs Filip Pejić
Andrzej Grzebyk vs Tomasz Jakubiec
Tomasz Drwal vs Łukasz Bieńkowski
Borys Mańkowski vs Marcin Wrzosek
Mateusz Gamrot vs Norman Parke

źródło: informacja prasowa

 Transmisja i stream KSW 53  Transmisja i stream KSW 53  Transmisja i stream KSW 53

You may also read!

Gamrot: “50 tysięcy bonusu troszkę zrekompensowało przegraną”

Mateusz Gamrot ma za sobą debiut w organizacji UFC. Polak w swoim pierwszym starciu dla amerykańskiej marki został pokonany na

Read More...
justin_gaethje

Justin Gaethje promuje prezerwatywy Trojan

Justin Gaethje. Fot. instagram.com/justin_gaethje Sierpniowa gala UFC 252, która odbyła się w hali Apex, w Las

Read More...

AT&T Stadium i gala z udziałem Conora McGregora

Conor McGregor i Dustin Poirier zaakceptowali zaproponowany przez UFC termin wspólnej walki. Starcie ma się odbyć 23 stycznia 2020 roku.

Read More...

One commentOn Transmisja i stream KSW 53: Reborn

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu