Popek Monster podpisał kontrakt z Fame MMA

In Kontrakty, Zawodnicy On
- Updated

popek monster

Popek Monster, znany polski raper, od lat związany jest też ze światem mieszanych sztuk walki. W ostatnich latach walczył pod skrzydłami organizacji KSW, ale ostatecznie postanowił zrobić sobie przerwę od starć.

Jakiś czas temu w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym, Maciej Kawulski, współtwórca organizacji KSW został zapytany o swoje spojrzenie na powrót Popka do klatki.

– To pytanie do Popka oczywiście – odpowiedział Kawulski. – Ja bym bardzo chciał, żeby wrócił. Uważam, że z tych wszystkich kolorowych freaków, to jest dosłownie i w przenośni jeden z najbardziej kolorowych.

Wygląda jednak na to, że Popek zdecydował się zmienić pracodawcę i ogłosił w mediach społecznościowych podpisanie kontraktu z organizacją Fame MMA.

– Zacznę od podziękować dla włodarzy KSW, dla Maćka i Martina, za to, że mogłem być częścią wielkiego planu KSW, wielkiej legendy, ale mój czas w KSW dobiegł końca, więc podpisałem się z Fame MMA – powiedział Popek, w krótkim nagraniu. – Niedługo zobaczycie moją pierwszą walkę w Fame. Zawodowy freak fighter powrócił.

Organizacja Fame krótko odniosła się do oświadczenia rapera i napisała w mediach społecznościowych, że wita go w swoich szeregach.

Najbliższa gala Fame MMA zaplanowana jest na 5 września. Podczas tego wydarzenia w klatce organizacji zadebiutuje Popek. Na razie jednak nie wiadomo kto może być jego rywalem.

Zobacz również: MMA, KSW i UFC – prezes Fortuny zdradza liczby związane z zakładami

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański i początki w świecie MMA

Roman Szymański. Fot. KSW Roman Szymański, który podczas gali KSW 53: Reborn zmierzy się z Filipem

Read More...

McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

Conor McGregor, były mistrz UFC i najpopularniejszy oraz najlepiej zarabiający zawodnik MMA na świecie, w tym roku po raz piąty

Read More...

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu