Gala EFM 3 z Michałem Materlą w PPV i WP Pilot

In Media, Transmisje On

EFM 3

Platforma telewizyjna WP Pilot po raz pierwszy udostępni wydarzenie sportowe w modelu pay-per-view. W sobotę, 20 czerwca o godz. 20:00 odbędzie się transmisja z gali MMA European Fight Masters.

EFM powraca z galą telewizyjną, na której wystąpią czołowi fighterzy MMA z Polski i Europy. W czterech kategoriach wagowych zostanie wyłoniony nowy mistrz federacji EFM. W Dortmundzie wystąpią m.in.: Michał Materla, Maciej Różański, Mateusz Piskorz, Wojciech Janusz i Michał Domin.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie 90 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie.

– Transmisje pay-per-view to dla nas nowa, ekscytująca ścieżka biznesowa. Po raz pierwszy w Wirtualnej Polsce będziemy na żywo prowadzić transmisję z eventu sportowego w tym modelu – mówi Jacek Amsterdamski, dyrektor video w Wirtualnej Polsce.

– Duża część użytkowników WP Pilota to fani sportu, którzy chętnie odwiedzają nas podczas meczów polskiej reprezentacji czy rozgrywek sportowych na kanałach Eleven. Mamy nadzieję, że udostępniając transmisje gali EFM 3, jeszcze bardziej wychodzimy naprzeciw ich potrzebom – mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

Transmisja będzie płatna, dostęp można wykupić w ramach oddzielnego pakietu. Koszt jednorazowy emisji to 24,99 PLN.

Dostęp do gali EFM 3 można wykupić również w serwisie Playlive.

Zobacz również: Ruszyła sprzedaż dostępu do gali KSW 53: Reborn

 

You may also read!

Transmisja i stream KSW 55

Gala KSW 55, która odbędzie się już 10 października zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

Stowarzyszenie MMA Polska partnerem gali Wieczór Walk 7

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi zostało zaproszone przez twórców marki Wieczór Walk do pełnienia roli partnera merytorycznego podczas

Read More...
joanna jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk o zarobkach i inwestowaniu

Joanna Jędrzejczyk. fot. instagram.com/joannajedrzejczyk Według Komisji Sportowej Stanu Nevada Joanna Jędrzejczyk za swoją ostatnią mistrzowską walkę

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu