Gala EFM 3 z Michałem Materlą w PPV i WP Pilot

In Media, Transmisje On

EFM 3

Platforma telewizyjna WP Pilot po raz pierwszy udostępni wydarzenie sportowe w modelu pay-per-view. W sobotę, 20 czerwca o godz. 20:00 odbędzie się transmisja z gali MMA European Fight Masters.

EFM powraca z galą telewizyjną, na której wystąpią czołowi fighterzy MMA z Polski i Europy. W czterech kategoriach wagowych zostanie wyłoniony nowy mistrz federacji EFM. W Dortmundzie wystąpią m.in.: Michał Materla, Maciej Różański, Mateusz Piskorz, Wojciech Janusz i Michał Domin.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie 90 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie.

– Transmisje pay-per-view to dla nas nowa, ekscytująca ścieżka biznesowa. Po raz pierwszy w Wirtualnej Polsce będziemy na żywo prowadzić transmisję z eventu sportowego w tym modelu – mówi Jacek Amsterdamski, dyrektor video w Wirtualnej Polsce.

– Duża część użytkowników WP Pilota to fani sportu, którzy chętnie odwiedzają nas podczas meczów polskiej reprezentacji czy rozgrywek sportowych na kanałach Eleven. Mamy nadzieję, że udostępniając transmisje gali EFM 3, jeszcze bardziej wychodzimy naprzeciw ich potrzebom – mówi Anna Michałowska, head of business WP Pilot.

Transmisja będzie płatna, dostęp można wykupić w ramach oddzielnego pakietu. Koszt jednorazowy emisji to 24,99 PLN.

Dostęp do gali EFM 3 można wykupić również w serwisie Playlive.

Zobacz również: Ruszyła sprzedaż dostępu do gali KSW 53: Reborn

 

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański i początki w świecie MMA

Roman Szymański. Fot. KSW Roman Szymański, który podczas gali KSW 53: Reborn zmierzy się z Filipem

Read More...

McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

Conor McGregor, były mistrz UFC i najpopularniejszy oraz najlepiej zarabiający zawodnik MMA na świecie, w tym roku po raz piąty

Read More...

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu