MMA, KSW i UFC – prezes Fortuny zdradza liczby związane z zakładami

In Biznes, Współpraca On
- Updated

MMA, KSW i UFC - prezes Fortuny zdradza liczby związane z zakładami

Tuż przed zbliżającą się galą KSW 53: Reborn polska organizacja ogłosiła rozpoczęcie współpracy z marką Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, liderem wśród bukmacherów w Polsce. Podpisany 2-letni kontrakt obejmuje wszystkie gale KSW zaplanowane na 2020 i 2021 rok.

Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online w rozmowie dla “Przeglądu Sportowego” przyznał, że mieszane sztuki walki są bardzo ważną dyscypliną w kontekście zakładów bukmacherskich.

– W dniach, kiedy odbywają się gale MMA, ten sport staje się dla nas numerem dwa, zaś w skali całego roku mieszane sztuki walki mieszczą się w pierwszej dziesiątce dyscyplin.

Prezes Fortuny zdradził również ile zakładów dotyczących MMA zostało złożonych w roku 2019.

– W 2019 roku przyjęliśmy 370 tysięcy zakładów na MMA przed danym wydarzeniem, a także 35 tysięcy w ofercie live, którą stale rozwijamy. Walki obstawiło 65 tysięcy klientów. Wartość sprzedaży w zakładach dotyczących MMA w porównaniu z rokiem 2018 wzrosła o sto procent, zaś udział klientów o 48–49 procent.

Co ciekawe, Konrad Komarczuk, powiedział również jak wygląda porównanie organizacji UFC i KSW w kontekście zakładów.

– Światowym gigantem mieszanych sztuk walki jest UFC, jednak jeśli porównamy liczbę zakładów na walki tej organizacji oraz zakładów na pojedynki KSW, to w naszym kraju bilans wychodzi wyraźnie na korzyść polskiej firmy.

Prezes Fortuny powiedział również, że pod względem budżetu, projekt sponsoringowy związany z KSW może być drugim największym dla firmy. Na pierwszej pozycji pozostanie Legia Warszawa.

Już od najbliższej gali logo Fortuny będzie widoczne przy wydarzeniach organizowanych przez Federację KSW. Bukmacher przygotował dla miłośników MMA liczne promocje, konkursy oraz zakłady specjalne, które będzie można znaleźć w oficjalnych kanałach Fortuny i federacji.

Zobacz również: Fortuna nowym partnerem KSW

You may also read!

Michał Michalski i początki w świecie MMA

Michał Michalski. Fot. KSW Podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Michał Michalski, który ma

Read More...

Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Pumy

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z odzieżową marką Puma. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zawodniczka MMA poinformowała o tym,

Read More...

Transmisja i stream KSW 58

Gala KSW 58, która odbędzie się już 30 stycznia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

One commentOn MMA, KSW i UFC – prezes Fortuny zdradza liczby związane z zakładami

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu