Shocker MMA ze wsparciem w zakresie sponsoringu

In Marketing, Sponsoring On

Shocker MMA ze wsparciem w zakresie sponsoringu

Artur Ostaszewski, menadżer i twórca marki Shocker MMA Solutions, ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że do jego organizacji dołączyła osoba, która będzie działać w zakresie sponsoringu sportowego.

– Poznajcie Karola Machnikowskiego – nowego członka #ShockerTeam! – napisał Ostaszewski w serwisie Twitter. – Karol został koordynatorem ds. sponsorów i liczymy wspólnie na to, że pomoże naszym Sportowcom w pozyskaniu kolejnych dużych partnerów, zwłaszcza w tym trudnym czasie!

Jak poinformował nasz serwis Artur Ostaszewski, Karol Machnikowski jest prawnikiem specjalizującym się w prawie sportowym oraz współtwórcą wielu konceptów gastronomicznych. W przeszłości współpracował z agentami sportowców – głównie piłkarzy i siatkarzy – doradzając im zarówno prawnie, jak i w zakresie pozyskiwania sponsorów.

Dziś pod menadżerskimi skrzydłami Artura Ostaszewskiego  znajdują się tacy zawodnicy jak: Marian Ziółkowski, Piotr Strus, Michał Kita, Albert Odzimkowski, Marcin Różalski, Tymoteusz Łopaczyk, Karolina Owczarz czy Róża Gumienna.

Zobacz również: Szef Shocker MMA o wpływie pandemii na sponsoring zawodników

You may also read!

kaczamarczyk patryk

Patryk Kaczmarczyk i początki w świecie MMA

Patryk Kaczmarczyk. Fot. KSW Podczas gali KSW 64 do okrągłej klatki wejdzie niepokonany Patryk Kaczmarczyk. Będzie

Read More...
ppv ufc 259

Dana White: “Byłem kiedyś portierem i nosiłem ludziom walizki”

Dana White, szef UFC, jest nie tylko postacią nierozerwalnie związaną z marką, ale również jedną z jej najważniejszych, jeśli

Read More...
robert ruchała

“Chciałbym w przyszłości z tego żyć” – Robert Ruchała stawia na MMA

Podczas nadchodzącej gali KSW 64 do klatki KSW wejdzie ponownie młody i niepokonany Robert Ruchała. Robert po raz pierwszy w

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu