Kickboxing wraca na antenę TVP Sport

In Inne dyscypliny, Kickboxing On
- Updated

Kickboxing wraca na antenę TVP Sport

Sporty walki z wolna zaczynają wracać do działania na rynku nie tylko za granicą, ale również w Polsce. Studyjna gala Babilon MMA 13 odbędzie się już 29 maja. 12 czerwca Mariusz Wach zorganizuje galę zawodowego boksu, a 13 czerwca ze swoim wydarzeniem powróci organizacja FEN.

Również 13 czerwca na antenę TVP Sport powróci kickboxing. Już na początku maja organizacja HFO zapowiadał, że pracuje intensywnie nad powrotem na rynek. Dziś już oficjalnie ogłosiła swoją pierwszą galę po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Jak napisali przedstawiciele HFO na swoim profilu w serwisie Facebook:

Dziś możemy już oficjalnie potwierdzić, że nasza najbliższa gala odbędzie się 13 czerwca w Warszawie. Będzie to jednocześnie pierwsza studyjna gala K-1 w Polsce. Bez udziału publiczności, z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych i z troską o najważniejsze – bezpieczeństwo uczestników i wszystkich osób pracujących przy jej realizacji.

W nadchodzących dniach podamy szczegóły dotyczące wspomnianych reżimów.

Gala nie mogłaby się odbyć gdyby nie bliska współpraca z naszym partnerem telewizyjnym TVP Sport. Dwa pierwsze zestawienia, jakie zobaczycie na gali HFO: AIM HIGH to:
-85 kg: Bartek Domalik K-1 vs Tomasz Konieczny
-70 kg: Michał Gęsiarz vs Patryk Radoń K1

Szykujemy dla Was jeszcze kilka BARDZO mocnych walk, w tym pierwszą w historii HFO walkę kobiet.

13 czerwca, najlepsze zawodowe K-1 na żywo na antenie TVP Sport, emocje, nokauty, walki, które na długo zapadają w pamięci!

Nowosądecka organizacja sportów walki HFO swoją współpracę z TVP Sportu rozpoczęła w zeszłym roku. Pierwszą galą na antenie tej stacji była HFO: Nowe Rozdanie, która odbyła się 18 maja w Nowym Sączu.

Zobacz również: Organizacja Babilon MMA wraca już w maju

 

 

You may also read!

McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

Conor McGregor, były mistrz UFC i najpopularniejszy oraz najlepiej zarabiający zawodnik MMA na świecie, w tym roku po raz piąty

Read More...

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

KSW, Jędrzejczyk i Lewandowski nominowani do World MMA Awards

  Magazyn "Fighters Only", największy na świecie periodyk poświęcony mieszanym sztukom walki ogłosił coroczne nominacje do prestiżowych nagród World MMA

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu