Wotore 2 z nowymi zasadami

In Gołe pięści, Inne dyscypliny On

wotore 2

W sobotę 23 maja odbędzie się drugi w historii Polski turniej walk na gołe pięści.

Organizacja Wotore powraca z nową, brutalniejszą formułą walki. Zmienione zostaną reguły, aby turniej sprostał wymaganiom fanów tej ostrej i emocjonującej rozrywki. Transmisję z turnieju Wotore 2 można będzie oglądać w systemie PPV.

Jak zapewniają twórcy organizacji, wojownicy biorący udział w drugim turnieju Wotore doskonale wiedzą, na co się piszą. Mogą zaufać jedynie sile własnych mięśni, umiejętnościom wszechstylowej walki oraz woli przetrwania. Na Wotore 2 nie istnieją zasady poza jedną, prostą – walcz, dopóki możesz. Tylko zwycięzca opuści arenę z nagrodą pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych. Wojownicy przystępujący do turnieju poddają się swoim pierwotnym instynktom, by zaserwować widowni niezapomniane, brutalne widowisko. Klimat znany z filmowych bijatyk w połączeniu z nowymi regułami dostarczą emocji na niespotykanym dotąd poziomie. Turniej rozgrywa się bez publiczności. Będą tylko zdeterminowani zawodnicy i ich walka do ostatniego ciosu!

– Tego w Polsce jeszcze nie było, to całkowity powrót do korzeni – mówi Maciej „Sowa” Browarski, jeden z organizatorów i pomysłodawców Wotore. – Dostosowujemy turniej do oczekiwań naszych fanów, którzy żądają mocnych wrażeń. Formuła została ulepszona i zawodnicy zostaną zmuszeni do agresywnej walki. Tym razem będzie naprawdę ostro i brutalnie. Zmieniliśmy zasady i starcia nie kończą się już wypadnięciem poza arenę. Uczestnicy będą walczyć do samego końca!

Nadal dozwolone będą uderzenia gołymi pięściami, głową, łokciami i kolanami, a do tego rzuty, obalenia i dźwignie – różnica polega na tym, że dwa wypchnięcia nie przerywają pojedynku. Zobaczymy walkę aż do nokautu lub przerwania.

– Wszystko robimy z myślą o fanach walk na gołe pięści. Sami jesteśmy kibicami i dobrze wiemy, czego oczekuje się od naszych turniejów. Wotore stanie na wysokości zadania i zapewni kapitalne show – dodaje Janusz Obcowski, współwłaściciel organizacji. – Zasady zostały tak zmodyfikowane, żeby zawodnicy nie mogli unikać bezpośredniej walki. Spodziewajcie się pełnej dynamiki, brutalnych pojedynków i satysfakcjonujących zakończeń. Nikt nie będzie zawiedziony dawką emocji, jakie szykujemy dla naszych widzów!

Turniej Wotore 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com.

źródło: informacja prasowa

Zobacz również: Wotore wraca z drugą odsłoną turnieju

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański i początki w świecie MMA

Roman Szymański. Fot. KSW Roman Szymański, który podczas gali KSW 53: Reborn zmierzy się z Filipem

Read More...

McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

Conor McGregor, były mistrz UFC i najpopularniejszy oraz najlepiej zarabiający zawodnik MMA na świecie, w tym roku po raz piąty

Read More...

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu