Wotore 2 z nowymi zasadami

In Gołe pięści, Inne dyscypliny On

wotore 2

W sobotę 23 maja odbędzie się drugi w historii Polski turniej walk na gołe pięści.

Organizacja Wotore powraca z nową, brutalniejszą formułą walki. Zmienione zostaną reguły, aby turniej sprostał wymaganiom fanów tej ostrej i emocjonującej rozrywki. Transmisję z turnieju Wotore 2 można będzie oglądać w systemie PPV.

Jak zapewniają twórcy organizacji, wojownicy biorący udział w drugim turnieju Wotore doskonale wiedzą, na co się piszą. Mogą zaufać jedynie sile własnych mięśni, umiejętnościom wszechstylowej walki oraz woli przetrwania. Na Wotore 2 nie istnieją zasady poza jedną, prostą – walcz, dopóki możesz. Tylko zwycięzca opuści arenę z nagrodą pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych. Wojownicy przystępujący do turnieju poddają się swoim pierwotnym instynktom, by zaserwować widowni niezapomniane, brutalne widowisko. Klimat znany z filmowych bijatyk w połączeniu z nowymi regułami dostarczą emocji na niespotykanym dotąd poziomie. Turniej rozgrywa się bez publiczności. Będą tylko zdeterminowani zawodnicy i ich walka do ostatniego ciosu!

– Tego w Polsce jeszcze nie było, to całkowity powrót do korzeni – mówi Maciej „Sowa” Browarski, jeden z organizatorów i pomysłodawców Wotore. – Dostosowujemy turniej do oczekiwań naszych fanów, którzy żądają mocnych wrażeń. Formuła została ulepszona i zawodnicy zostaną zmuszeni do agresywnej walki. Tym razem będzie naprawdę ostro i brutalnie. Zmieniliśmy zasady i starcia nie kończą się już wypadnięciem poza arenę. Uczestnicy będą walczyć do samego końca!

Nadal dozwolone będą uderzenia gołymi pięściami, głową, łokciami i kolanami, a do tego rzuty, obalenia i dźwignie – różnica polega na tym, że dwa wypchnięcia nie przerywają pojedynku. Zobaczymy walkę aż do nokautu lub przerwania.

– Wszystko robimy z myślą o fanach walk na gołe pięści. Sami jesteśmy kibicami i dobrze wiemy, czego oczekuje się od naszych turniejów. Wotore stanie na wysokości zadania i zapewni kapitalne show – dodaje Janusz Obcowski, współwłaściciel organizacji. – Zasady zostały tak zmodyfikowane, żeby zawodnicy nie mogli unikać bezpośredniej walki. Spodziewajcie się pełnej dynamiki, brutalnych pojedynków i satysfakcjonujących zakończeń. Nikt nie będzie zawiedziony dawką emocji, jakie szykujemy dla naszych widzów!

Turniej Wotore 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV (cena 19,99 PLN) na stronie tv.wotore.com.

źródło: informacja prasowa

Zobacz również: Wotore wraca z drugą odsłoną turnieju

You may also read!

Gale UFC będą transmitowane w Fortuna TV

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, firma będąca jedną z największych marek bukmacherskich w Polsce, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z organizacją UFC

Read More...

Babilon Promotion z pierwszą galą boksu w 2021 roku

fot. Akapit Media Grupa Babilon Promotion otwiera rok 2021 od studyjnej gali, na której o mistrzostwo

Read More...
robert ruchala

Robert Ruchała i początki w świecie MMA

Już podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Robert Ruchała, który udanie zadebiutował w niej w roku 2020.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu