FEN i ACA ogłosiły rozpoczęcie współpracy

In Biznes, Współpraca On

Organizacja Fight Exclusive Night i Absolute Championship Akhmat działają na polskim rynku od dawna. W najbliższych miesiącach obie zorganizują nad Wisłą swoje kolejne wydarzenia.

Federacja FEN po raz pierwszy w trakcie swojej sześcioletniej historii zawita do Lublina. 28 marca Hala Globus ugości najlepszych w Polsce zawodników w formułach MMA oraz K-1.

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to już dziewiąta gala organizacji w Polsce.

Jeszcze przed nadciągającymi galami szef FEN, Paweł Jóźwiak i Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA w Polsce, ogłosili wspólne działania.

– Rozpoczynamy współpracę – napisał w mediach społecznościowych Paweł Jóźwiak – Dziękuję Baysangur Edelbiev za owocne spotkanie. Pierwsze efekty wkrótce. Kibice będą zadowoleni.

Baysangur Edelbiev również krótko skomentował początek wspólnych działań pisząc: Po co konkurować, jak można współpracować.

Na razie nie wiadomo jak będzie wyglądała współpraca obu marek. Warto jednak przypomnieć, że organizacja FEN w roku 2019 rozpoczęła wspólne działania z marką Babilon MMA i dzięki temu doszło do starcia mistrzów tych dwóch podmiotów.

You may also read!

Mateusz Borek ambasadorem sportu Ringier Axel Springer Polska

Od marca 2020 r. dziennikarz sportowy Mateusz Borek rozpocznie stałą współpracę z Ringier Axel Springer Polska. Miłośnicy sportu będą

Read More...

Zaborowski i Wrzosek trenerami w programie „Tylko jeden”

Już na początku marca na antenie Polsatu będzie miał miejsce premiera pierwszego odcinka programu „Tylko Jeden”. Nowe reality show, w którym

Read More...

Puchar Polski MMA 2020

Już w najbliższy weekend odbędą się kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA. Puchar Polski MMA 2020 dedykowany Pamięci Żołnierzy Wyklętych zostanie

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu