FEN i ACA ogłosiły rozpoczęcie współpracy

In Biznes, Współpraca On

Organizacja Fight Exclusive Night i Absolute Championship Akhmat działają na polskim rynku od dawna. W najbliższych miesiącach obie zorganizują nad Wisłą swoje kolejne wydarzenia.

Federacja FEN po raz pierwszy w trakcie swojej sześcioletniej historii zawita do Lublina. 28 marca Hala Globus ugości najlepszych w Polsce zawodników w formułach MMA oraz K-1.

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to już dziewiąta gala organizacji w Polsce.

Jeszcze przed nadciągającymi galami szef FEN, Paweł Jóźwiak i Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA w Polsce, ogłosili wspólne działania.

– Rozpoczynamy współpracę – napisał w mediach społecznościowych Paweł Jóźwiak – Dziękuję Baysangur Edelbiev za owocne spotkanie. Pierwsze efekty wkrótce. Kibice będą zadowoleni.

Baysangur Edelbiev również krótko skomentował początek wspólnych działań pisząc: Po co konkurować, jak można współpracować.

Na razie nie wiadomo jak będzie wyglądała współpraca obu marek. Warto jednak przypomnieć, że organizacja FEN w roku 2019 rozpoczęła wspólne działania z marką Babilon MMA i dzięki temu doszło do starcia mistrzów tych dwóch podmiotów.

You may also read!

ksw 54

KSW 54 z obniżoną ceną PPV

Już 29 sierpnia organizacja KSW przygotuje swoją drugą galę po wprowadzeniu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Podobnie jak poprzednio, wydarzenie

Read More...

„Większość ograniczyła swoje wydatki” – Szef KSW o sponsorach

Czasy pandemii koronawirusa w znaczącym stopniu wpłynęły na branżę sportową, w tym również na MMA. Odwołane wydarzenia i ograniczenia

Read More...

Stacji Polsat Sport obchodzi dwudzieste urodziny

Dziś mija 20 lat od uruchomienia Polsatu Sport – najstarszego polskiego kanału sportowego. Przy tej okazji warto przypomnieć, że już

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu