Organizacja ACA wraca do Polski

In Wydarzenia On

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to już dziewiąta gala organizacji w Polsce.

Dokładnie za trzy miesiące, 24 kwietnia, fani MMA w Polsce będą mogli zobaczyć na żywo pojedynki najlepszych zawodników organizacji ACA z Polski i zagranicy. Będzie to już dziewiąta gala zorganizowana przez ACA w Polsce.

– W styczniu 2015 roku zorganizowaliśmy naszą pierwszą galę w Polsce. Ogrom pracy, który wykonaliśmy przez te 5 lat, dziś procentuje. Nasze gale są doceniane przez fanów MMA w Polsce, mamy transmisje w TVP Sport, pozyskujemy kolejnych, mocnych zawodników. W naszej klatce walczy Daniel Omielańczuk, Piotr Strus, Rafał Haratyk, Karol Celiński i Radek Paczuski. Podpisaliśmy kontrakt z bardzo obiecującym zawodnikiem Bartoszem Leśko, a za chwilę odsłonimy kolejne, duże nazwiska. Gala ACA 92 została nominowana do tytułu „Gala roku” w plebiscycie Heraklesy 2019. Plan na ten rok jest prosty. Zamierzamy dać fanom jeszcze więcej i zamienić nominacje na nagrody. Chcemy organizować najlepsze gale MMA w Polsce – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACA.

W 2019 roku ACA zorganizowała trzy gale w Polsce. Dwie odbyły się w Warszawie, jedna w Łodzi. Gala ACA 108 będzie czwartą galą zorganizowaną przez ACA w tym roku. Szczegóły wydarzenia poznamy w najbliższych dniach. Wcześniej na antenie TVP Sport będzie można zobaczyć cztery gale organizacji odbywające się w Rosji i Kazachstanie. W lutym zaplanowano galę w Krasnodarze, w marcu w Ałmatach ( podczas ACA 105 Karol Celiński zawalczy z Kazachem Evgeniym Egemberdievem), a kolejną w Sankt Petersburgu. Na początku kwietnia odbędzie się natomiast gala w Moskwie.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

Świetny miesiąc otwarcia sprzedaży EA Sports UFC 4

14 sierpnia na rynek trafiła czwarta odsłona serii EA Sports UFC i wszystko wskazuje na to, że już w

Read More...

Startuje konferencja naukowa „Prawo Sport Finanse 2020 Online”

W dniach 18 i 19 września 2020 r., w formie zdalnej, odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Prawo Sport

Read More...

Boks vs MMA – szef UFC o głównej, biznesowej różnicy w działaniach

Dana White, szef UFC, chociaż niegdyś sam związany był boksem i do dziś bardzo lubi tę dyscyplinę sportu, nie

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu