Łukasz Jurkowski w newonce.sport

In Media, Programy On

Już 21 stycznia ruszy nowy serwis sportowy newonce.sport. Jak zapowiadają przedstawiciele grupy newonce.media, hasłem promocyjnym newonce.sport jest: Zmieniamy zasady gry. Każdej.

– Na serwisie spodziewajcie się jakościowych tekstów o sporcie: reportaży, wywiadów, analiz czy felietonów – zapowiada serwis newonce. –  Dziennikarze i współpracownicy newonce.sport będą tworzyć też treści wideo, podcasty i audycje radiowe. No właśnie – spodziewajcie się, że na antenie newonce.radio będzie więcej sportu; poświęconego mu pasma posłuchacie codziennie od poniedziałku do piątku od 18 do 20. I tam, i na newonce.sport dowiecie się wielu rzeczy o piłce nożnej, NBA, NFL, sportach walki, sportach ekstremalnym czy bieganiu.

Do projektu został również zaproszony Łukasz Jurkowski, zawodnik MMA, komentator, konferansjer i pierwszy turniejowy mistrz organizacji KSW.

W newonce.sport działać będą również: Przemek Rudzki (Canal+), Andrzej Twarowski (Canal+), Piotr Żelazny, Michał Trela, Michał Gutka, Dominik Piechota, Kuba Polkowski (Foot Truck), Paweł Grabowski (Canal+), Mateusz Święcicki i Filip Kapica (obaj Eleven Sports), a także Piotr Kędzierski i Arek Sitarz (obaj newonce.media).

 

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański i początki w świecie MMA

Roman Szymański. Fot. KSW Roman Szymański, który podczas gali KSW 53: Reborn zmierzy się z Filipem

Read More...

McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

Conor McGregor, były mistrz UFC i najpopularniejszy oraz najlepiej zarabiający zawodnik MMA na świecie, w tym roku po raz piąty

Read More...

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu