Łukasz Jurkowski w newonce.sport

In Media, Programy On

Już 21 stycznia ruszy nowy serwis sportowy newonce.sport. Jak zapowiadają przedstawiciele grupy newonce.media, hasłem promocyjnym newonce.sport jest: Zmieniamy zasady gry. Każdej.

– Na serwisie spodziewajcie się jakościowych tekstów o sporcie: reportaży, wywiadów, analiz czy felietonów – zapowiada serwis newonce. –  Dziennikarze i współpracownicy newonce.sport będą tworzyć też treści wideo, podcasty i audycje radiowe. No właśnie – spodziewajcie się, że na antenie newonce.radio będzie więcej sportu; poświęconego mu pasma posłuchacie codziennie od poniedziałku do piątku od 18 do 20. I tam, i na newonce.sport dowiecie się wielu rzeczy o piłce nożnej, NBA, NFL, sportach walki, sportach ekstremalnym czy bieganiu.

Do projektu został również zaproszony Łukasz Jurkowski, zawodnik MMA, komentator, konferansjer i pierwszy turniejowy mistrz organizacji KSW.

W newonce.sport działać będą również: Przemek Rudzki (Canal+), Andrzej Twarowski (Canal+), Piotr Żelazny, Michał Trela, Michał Gutka, Dominik Piechota, Kuba Polkowski (Foot Truck), Paweł Grabowski (Canal+), Mateusz Święcicki i Filip Kapica (obaj Eleven Sports), a także Piotr Kędzierski i Arek Sitarz (obaj newonce.media).

 

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu