FEN dalej współpracuje z Telewizją Fightime

In Media, Umowy telewizyjne On

Telewizja Sportów Walki Fightime w dalszym ciągu pozostaje Partnerem federacji FEN. Obie strony związały się dłuższą współpracą.

Telewizja FighTime to największa w Europie stacja telewizyjna (internetowa) poświęcona tylko i wyłącznie sztukom walki. Zapewnia kompleksową obsługę telewizyjną wszelkich eventów sportowych. Posiadają własne zaplecze telewizyjne jak: dedykowana platforma telewizyjna do live streaming, studio TV, cyfrowy wóz transmisyjny (4K-UHD), kamery broadcastowe, doświadczeni w pracy w tradycyjnych telewizjach pracownicy. Telewizja FighTime to zespół ludzi z pasją, którzy postanowili wspólnie stworzyć miejsce, gdzie każdy miłośnik sportów walki znajdzie najciekawsze informacje na temat swoich ulubionych dyscyplin i obejrzy materiały video live w jakości telewizyjnej.

– Połączyliśmy wiedzę i bogate doświadczenie na temat produkcji telewizyjnej, marketingu i Public Relations z miłością do sztuk walk i staramy się pokazać współczesnemu widzowi, żądającemu multimedialnego przekazu w czasie rzeczywistym dostępnym na ekranie monitora, tabletu czy komórki, jak pasjonujące mogą być odpowiednio pokazane zawody sportowe – powiedział prezes Fightime, Rafał Witkowski.

– Nasza dotychczasowa współpraca układa się wybornie, więc cieszę się, że na dłużej pozostajemy Partnerami biznesowymi. Łączy nas pasja do sportów walki i obie strony patrzą w przyszłość w tym samym kierunku, dzięki czemu jesteśmy w stanie sukcesywnie się rozwijać – skomentował sytuację prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

źródło: FEN

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański i początki w świecie MMA

Roman Szymański. Fot. KSW Roman Szymański, który podczas gali KSW 53: Reborn zmierzy się z Filipem

Read More...

McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

Conor McGregor, były mistrz UFC i najpopularniejszy oraz najlepiej zarabiający zawodnik MMA na świecie, w tym roku po raz piąty

Read More...

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu