Galeria Kaskada wśród Partnerów gali FEN 27

In Biznes, Współpraca On

Galeria Kaskada w Szczecinie została jednym z partnerów federacji FEN podczas gali FEN 27. Do wydarzenia dojdzie 18 stycznia w Netto Arenie.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że wśród lokalnych przedsiębiorców udało nam się pozyskać tak mocnego Partnera przed naszą galą w Szczecinie, jakim niewątpliwie jest Galeria Kaskada. To największe i najbardziej nowoczesne centrum handlowe w tej części Polski. Cieszę się, że to Galeria Kaskada będzie gospodarzem treningu medialnego przed galą FEN 27 – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

– Kochamy sport, w tym sporty walki i bardzo zależało mi na tym, aby móc gościć federację FEN podczas imprezy mającej na celu promowanie wydarzenia, którym żyje cały Szczecin – skomentował partnerstwo Norbert Fijałkowski, Dyrektor Galerii.

Trening medialny, w którym udział wezmą bohaterowie gali FEN 27, odbędzie się w Galerii Kaskada (al. Niepodległości 36, 70-404 Szczecin) 15 stycznia o godzinie 18:00.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu