Berkut Arrachion Olsztyn wraca do starej nazwy

In Biznes, Kluby On

Jeden z najlepszych klubów MMA w Polsce, Arrachion Olsztyn, w roku 2015 rozpoczął współpracę z Berkut Fight Club z Groznego. Dzięki wspólnym działaniom klub z Olsztyna zmienił nazwę na Berkut Arrachion Olsztyn.

Teraz zarząd Stowarzyszenia Arrachion ogłosił, że od nowego roku nastąpił powrót do starej nazwy.

– Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem, informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. zmianie ulegnie nazwa naszego klubu. Od tego dnia wracamy do naszej pierwotnej formy tj. Arrachion Olsztyn. Nasza decyzja jest związana z połączeniem sił klubów Berkut oraz Akhmat na rynku rosyjskim, w związku z czym pierwszy z wymienionych klubów zmienił również swoją nazwę – napisali w oświadczeniu przedstawiciele klubu i dodali: – Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować za cały okres trwania naszej współpracy wszystkim trenerom, zawodnikom oraz przede wszystkim właścicielowi klubu Berkut Panu Mairbek Khasiev. Był to bardzo owocny czas, gdzie mogliśmy gościć u nas w klubie wielu światowej klasy zawodników oraz uczestniczyć w obozach szkoleniowych w Klubie Berkut. Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym 2020 roku.

Klub Arrachion Olsztyn został założony przez Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego. Pod skrzydłami tych trenerów wyrosły takie gwiazdy jak walczący dla KSW Mamed Khalidvo i walcząca dla UFC Joanna Jędrzejczyk.

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu