Berkut Arrachion Olsztyn wraca do starej nazwy

In Biznes, Kluby On

Jeden z najlepszych klubów MMA w Polsce, Arrachion Olsztyn, w roku 2015 rozpoczął współpracę z Berkut Fight Club z Groznego. Dzięki wspólnym działaniom klub z Olsztyna zmienił nazwę na Berkut Arrachion Olsztyn.

Teraz zarząd Stowarzyszenia Arrachion ogłosił, że od nowego roku nastąpił powrót do starej nazwy.

– Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem, informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. zmianie ulegnie nazwa naszego klubu. Od tego dnia wracamy do naszej pierwotnej formy tj. Arrachion Olsztyn. Nasza decyzja jest związana z połączeniem sił klubów Berkut oraz Akhmat na rynku rosyjskim, w związku z czym pierwszy z wymienionych klubów zmienił również swoją nazwę – napisali w oświadczeniu przedstawiciele klubu i dodali: – Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować za cały okres trwania naszej współpracy wszystkim trenerom, zawodnikom oraz przede wszystkim właścicielowi klubu Berkut Panu Mairbek Khasiev. Był to bardzo owocny czas, gdzie mogliśmy gościć u nas w klubie wielu światowej klasy zawodników oraz uczestniczyć w obozach szkoleniowych w Klubie Berkut. Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym 2020 roku.

Klub Arrachion Olsztyn został założony przez Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego. Pod skrzydłami tych trenerów wyrosły takie gwiazdy jak walczący dla KSW Mamed Khalidvo i walcząca dla UFC Joanna Jędrzejczyk.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu