Marcin Różalski i Bartosz Fabiński w programie „Ameryka Express”

In Show-biznes, Zawodnicy On
- Updated
Bartosz Fabiński i Marcin Różalski ameryka express
Ameryka Express 4, odc.1, Marcin „Różal” Różalski, Bartosz Fabiński, fot. TVN/Piotr Filutowski

Dwóch zawodników MMA, Bartosz Fabiński i Marcin Różalski, wystąpi w najnowszej odsłonie popularnego programu „Ameryka Express”, nadawanego na antenie stacji TVN.

Fabiński już od kilku lat jest związany z UFC, największą organizacją MMA na świecie. Różalski natomiast jest byłym mistrzem KSW wagi ciężkiej, który od dłuższego czasu nie walczy już zawodowo i na razie nie wiadomo czy fani będą mieli okazję oglądać go jeszcze w klatce lub ringu.

Jak poinformowała stacja TVN, w programie „Ameryka Express” weźmie udział 8 par, a każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju! Łączą ich niezwykłe więzi rodzinne, przyjacielskie, zawodowe czy romantyczne. W najnowszym sezonie reality show do wyścigu staną: żona Holywood Iwona Benjamin i jej mąż Reggie, bracia Grzegorz i Rafał Collins, Paweł Deląg z kompanem Dariuszem Lipką, Małgorzata Heretyk z ukochanym Ernestem Musiałem, Patrycja Markowska z bratnią duszą Żanetą Luberą, przyjaciółki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą i koledzy Marcin „Różal” Różalski z Bartoszem Fabińskim.

Ten sezon odkryje przed uczestnikami położoną w Ameryce Środkowej Gwatemalę i leżącą w Ameryce Południowej Kolumbię. Warunki będą ekstremalne. Pogoda będzie zmieniać się z dnia na dzień nawet o 30 stopni, a deszcz tropikalny zmoczy do suchej nitki. Wyścig będzie toczył się w niezwykłych okolicznościach przyrody: majestatyczne wulkany, niedostępne dżungle, tropikalne wybrzeża Morza Karaibskiego. Zadania przekroczą najśmielsze oczekiwania – uczestnicy będą musieli sprawdzić swoją wytrwałość pływając po jeziorze w kraterze, gotując na szczycie wulkanu, czy próbując przysmaków Majów, niezjadliwych dla Europejczyka.

Emisja programu jest planowana na wiosnę 2020 roku.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu