„Only One. Tylko Jeden” nowe reality show Polsatu i KSW

In Media, Programy On
- Updated

"Only One. Tylko Jeden" nowe reality show Polsatu

Nowe reality show dla fanów MMA. Najlepszy uczestnik wystąpi na gali KSW! Informację o nowym programie, który wiosną ma być realizowany na antenie Polsatu, podali podczas gali KSW 52 Mateusz Borek z Polsat Sport oraz Maciej Kawulski z największej polskiej federacji mieszanych sztuk walki. Premiera „Only One. Tylko Jeden” została zaplanowana na piątek 6 marca 2020 roku.

Jakie są główne założenia formatu? – Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn w jednej kategorii wagowej. O tym czy wypadają z niego, czy zostają, decydują walki – tłumaczy Maciej Kawulski. – Raz w tygodniu jedna walka i przegrany odpada, zwycięzca stoczy tych walk trzy, a finał odbędzie się na gali KSW – dodaje.

Nagrodą jest kontrakt z federacją KSW i pełna opieka nad dalszym rozwojem kariery zawodników. – Do programu zapraszamy tych, którzy dopiero rozpoczynają i będzie to dla nich debiut przed dużą publicznością – wskazał Maciej Kawulski.

Zainteresowani zawodnicy mogą zgłaszać się do programu piszą na adres: tylkojeden@polsat.com.pl

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu