Twórcy KSW na liście Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu 2019

In Biznes, Wyróżnienia On

Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu

Podobnie jak rok temu, Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, współwłaściciele organizacji KSW znaleźli się na liście Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu, przygotowanej przez magazyn „Frobes”. Tym razem twórcy marki KSW utrzymali zeszłoroczną pozycję i zostali sklasyfikowani na miejscu 28 zestawienia.

Tym samym Maciej Kawulski i Martin Lewandowski ponownie znaleźli się w gronie takich ludzi jak: Zbigniew Boniek, Adam Małysz, Robert Lewandowski, Witold Bańka, Czesław Lang czy Kamil Stoch.

Pierwsza dziesiątka rankingu wygląda w tym roku następująco:

  1. Zbigniew Boniek
  2. Adam Małysz
  3. Robert Lewandowski
  4. Witold Bańka
  5. Czesław Lang
  6. Kamil Stoch
  7. Marcin Gortat
  8. Apoloniusz Tajner
  9. Jakub Błaszczykowski
  10. Andrzej Kraśnicki

Ranking 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie w 2019 roku powstał w oparciu o dwie części: ocenę oddźwięku społecznego kandydatów (w badaniach zostali podzieleni na dwie grupy: „sportowców” – aktywnych i byłych zawodników oraz trenerów, i „niesportowców” czyli przedsiębiorców, działaczy, menedżerów czy dziennikarzy sportowych) oraz ocenę ekspercką, której dokonało 20 specjalistów związanych ze sportem i biznesem.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu