Legacy Fighting Alliance rozpoczyna współpracę z UFC Fight Pass

In Media, Umowy telewizyjne On

Legacy Fighting Alliance

Amerykańska organizacja Legacy Fighting Alliance ogłosiła podpisanie umowy z serwisem streamingowym UFC Fight Pass.

Dzięki porozumieniu jeszcze w tym roku w serwisie zostaną pokazane dwie gale marki LFA. Umowa zapewnia jednak LFA transmisję 20 kolejnych gal organizacji w 2020 roku i 24 w roku 2021.

Do tej pory LFA było związane ze stacją AXS TV. Nowa umowa z UFC Fight Pass została podpisana na wyłączność.

Ed Soares, dyrektor zarządzający Legacy Fighting Alliance w rozmowie dla serwisu MMA Fighting tak skomentował podpisanie nowej umowy:

– Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy rozpoczynając współpracę z UFC. Dostarczając im tylu świetnych zawodników z naszej organizacji, nie mogliśmy trafić lepiej.

Ed Soares od lat współpracuje w UFC i jej szefem Daną Whitem i od lat jego organizacja jest trampoliną dla zawodników, którzy chcą zasilić szeregi amerykańskiego giganta.

Inne organizacje, których wydarzenia można obejrzeć na Fight Pass to: Invicta FC, Pancrase, Victory FC, Shooto Brazil, Titan FC, Brace MMA, EFN, Glory Superfight Series, Cage Warriors czy Eddie Bravo Invitational.

You may also read!

Mateusz Gamrot i początki w świecie MMA

Mateusz Gamrot swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w Kudowie Zdrój. To właśnie tam, mając jedenaście lat trafił na

Read More...

Transmisja FEN 28 w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Już w czerwcu organizacja Fight Exclusive Night powróci na rynek z kolejnym wydarzeniem. Transmisja FEN 28: Lotos Fight Night odbędzie

Read More...
umowa

Pięciu nowych zawodników podpisało kontrakty z FEN

Organizacja FEN przygotowuje się do gali, która odbędzie się już  13 czerwca. Niedawno kontrakty z polską marką podpisali: Krystian

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu