Legacy Fighting Alliance rozpoczyna współpracę z UFC Fight Pass

In Media, Umowy telewizyjne On

Legacy Fighting Alliance

Amerykańska organizacja Legacy Fighting Alliance ogłosiła podpisanie umowy z serwisem streamingowym UFC Fight Pass.

Dzięki porozumieniu jeszcze w tym roku w serwisie zostaną pokazane dwie gale marki LFA. Umowa zapewnia jednak LFA transmisję 20 kolejnych gal organizacji w 2020 roku i 24 w roku 2021.

Do tej pory LFA było związane ze stacją AXS TV. Nowa umowa z UFC Fight Pass została podpisana na wyłączność.

Ed Soares, dyrektor zarządzający Legacy Fighting Alliance w rozmowie dla serwisu MMA Fighting tak skomentował podpisanie nowej umowy:

– Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy rozpoczynając współpracę z UFC. Dostarczając im tylu świetnych zawodników z naszej organizacji, nie mogliśmy trafić lepiej.

Ed Soares od lat współpracuje w UFC i jej szefem Daną Whitem i od lat jego organizacja jest trampoliną dla zawodników, którzy chcą zasilić szeregi amerykańskiego giganta.

Inne organizacje, których wydarzenia można obejrzeć na Fight Pass to: Invicta FC, Pancrase, Victory FC, Shooto Brazil, Titan FC, Brace MMA, EFN, Glory Superfight Series, Cage Warriors czy Eddie Bravo Invitational.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu