StormCloud partnerem Amatorskiej Ligi MMA

In Biznes, Współpraca On
- Updated

StormCloud partnerem Amatorskiej Ligi MMA

Tuż przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Amatorskiej Ligi MMA 2019, przedstawiciele organizacji ogłosili, że partnerem technicznym marki ALMMA została firma StormCloud.

– Z przyjemnością informujemy, że marka Storm Cloud została partnerem technicznym Amatorskiej Ligi MMA – napisali przedstawiciele ALMMA w mediach społecznościowych. – Począwszy od Mistrzostw Polski MMA 2019, zadbają o Wasze bezpieczeństwo dostarczając kaski i rękawice do MMA. Storm Cloud to polska marka sprzętu typu premium, zrodzona z pasji do sportów walki!

Jak mówią przedstawiciele marki Stormcloud:

– Powstała ona z myślą o wszystkich adeptach i zawodnikach sportów walki, którzy na rynku sprzętu do sztuk walki szukają produktów wygodnych i trwałych przy jednoczesnym zachowaniu kompromisu cenowego. Projektując nasze produkty wychodzimy z założenia, że dobry sprzęt można wyprodukować tylko i wyłącznie testując go na bieżąco oraz słuchając opinii osób, które go używają – zawsze jest coś do udoskonalenia.

Mistrzostwa Polski MMA 2019 odbędą się w niedzielę 10 listopada 2019 r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sochaczewie przy ul. Staszica 25. Całość wydarzenia zostanie rozegrana pod patronatem Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki oraz Polskiego Związku Ju-Jitsu.

You may also read!

Koniec „Magazynu Sportów Walki” w PR 24

Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Fot. Dominik Durniat 16 grudnia w „Magazynie Sportów Walki” Polskiego Radia

Read More...

UFC 245 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 245: Usman

Read More...
UFC UFC Fight Night 156 - widzowie i bonusy

UFC i Snapchat ponownie razem

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy z marką Snapchat, aplikacją mobilną i platformą społecznościową do przesyłania filmów i zdjęć. Dzięki podpisanej

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu