KSW z wizytą na stadionie Dinamo Zagrzeb

In Biznes, Współpraca On
- Updated

Dinamo Zagrzeb

W środę popołudniu w Zagrzebiu, chorwaccy zawodnicy KSW pojawili się z wizytą na stadionie Maksimir, chorwackiego klubu piłkarskiego Dinamo Zagrzeb.

Zawodnicy zostali powitani przez prezesa zarządu, Vlatka Perasa oraz jednego z członków zarządu, Kresimira Antolica.

Chorwaccy zawodnicy: Antun Račić, Filip Pejić, Ante Delija i Ivan Erslan wraz z dyrektorem zarządzającym KSW, Martinem Lewandowskim zostali zaproszeni na wycieczkę po stadionie, aby móc poznać historię drużyny z Zagrzebia i wymienić się poglądami na temat piłki nożnej i MMA.

W trakcie spotkania doszło również do przekazania zawodnikom KSW klubowych T-shirtów, a przedstawicielom Dinamo Zagrzeb pamiątkowych koszulek KSW 51 z podpisami zawodników.

Fighterzy i pracownicy organizacji KSW byli również gośćmi na meczu Ligi Mistrzów pomiędzy lokalną drużyną i Szachtarem Donieck.

Przedstawiciele lokalnej drużyny będą natomiast gośćmi na gali KSW 51 w Zagrzeb Arenie, która odbędzie się 9 listopada.

Gala KSW 51 będzie pierwszym wydarzeniem organizacji w Chorwacji i zapowiada się na jeden z największych eventów świata MMA na Bałkanach.

Zdjęcia z wizyty zawodników KSW na stadionie Dinamo Zagrzeb można zobaczyć pod tym linkiem.

You may also read!

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

KSW, Jędrzejczyk i Lewandowski nominowani do World MMA Awards

  Magazyn "Fighters Only", największy na świecie periodyk poświęcony mieszanym sztukom walki ogłosił coroczne nominacje do prestiżowych nagród World MMA

Read More...

Dwie nowe, międzynarodowe umowy telewizyjne KSW

Tuż przed zbliżającą się galą KSW 53: Reborn lider europejskiego rynku MMA podpisał umowy z dwiema zagranicznymi stacjami telewizyjnymi. Pierwsza

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu