Fortuna kolejnym sponsorem reprezentacji Polski

In Marketing, Sponsoring On

Fortuna kolejnym sponsorem reprezentacji Polski

Cała reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA w Bahrajnie 2019 może liczyć na wsparcie sponsorów. Jak poinformowało Stowarzyszenie MMA Polska, jednym z nich została również firma Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Marka ta posiada 20-letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Jest wiodąca, legalnie działającą firmą branży bukmacherskiej, wchodzącą w skład największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne.

Przedmiotem działalności Fortuna online zakłady bukmacherskie jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych poprzez stronę internetową www.efortuna.pl, aplikację mobilną oraz prawie 600 stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Fortuna od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu, a od pewnego czasu także e-sportu. Priorytetem firmy od zawsze jest świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowych technologii i know-how.

Wśród innych sponsorów reprezentacji Polski znaleźli się również: Multi AssistLab One i Executive Solutions.

You may also read!

Koniec „Magazynu Sportów Walki” w PR 24

Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Fot. Dominik Durniat 16 grudnia w „Magazynie Sportów Walki” Polskiego Radia

Read More...

UFC 245 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 245: Usman

Read More...
UFC UFC Fight Night 156 - widzowie i bonusy

UFC i Snapchat ponownie razem

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy z marką Snapchat, aplikacją mobilną i platformą społecznościową do przesyłania filmów i zdjęć. Dzięki podpisanej

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu