Fortuna kolejnym sponsorem reprezentacji Polski

In Marketing, Sponsoring On

Fortuna kolejnym sponsorem reprezentacji Polski

Cała reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Amatorskiego MMA w Bahrajnie 2019 może liczyć na wsparcie sponsorów. Jak poinformowało Stowarzyszenie MMA Polska, jednym z nich została również firma Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Marka ta posiada 20-letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Jest wiodąca, legalnie działającą firmą branży bukmacherskiej, wchodzącą w skład największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne.

Przedmiotem działalności Fortuna online zakłady bukmacherskie jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych poprzez stronę internetową www.efortuna.pl, aplikację mobilną oraz prawie 600 stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Fortuna od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu, a od pewnego czasu także e-sportu. Priorytetem firmy od zawsze jest świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowych technologii i know-how.

Wśród innych sponsorów reprezentacji Polski znaleźli się również: Multi AssistLab One i Executive Solutions.

You may also read!

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Francuskie MMA pod skrzydłami przedstawicieli boksu

Francuskie Ministerstwo Sportu ogłosiło, że to Francuska Federacja Bokserska będzie sprawowała pieczę nad MMA w tym kraju. – Po przeanalizowaniu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu