Czwarty odcinek „Best of The Best – Turniej MMA”

In Media, Transmisje On

W sobotę na antenie TVP Sport zagości czwarty już odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA”. Widzowie poznają w nim bliżej Jarosława Lecha i Piotra Golona, którzy w finale spotkają się w swojej pierwszej walce turniejowej.

Jarosław Lech jest bardziej doświadczonym zawodnikiem MMA od swojego rywala. W zawodowym MMA, w którym walczy od 2017 roku, stoczył już 9 pojedynków. Lech występował na galach takich organizacji jak FEN czy ACA. Przed starciem w turnieju, czeka go jeszcze walka na gali Octgon No Mercy, która odbędzie się 9 listopada.

Piotr Golon do turnieju przygotowuje się w warszawskim klubie WCA pod okiem Igora Kołacina, a jego stylem bazowym jest kickboxing. 20 września podczas gali HFO: Spartan Night popisał się efektownym nokautem, trafiając swojego przeciwnika mocnym wysokim kopnięciem. Na co dzień Piotr Golon jest studentem Wojskowej Akademii Technicznej.

Czwarty odcinek programu „Best of the Best – turniej MMA” zostanie wyemitowany w sobotę 2 listopada o 22:30 na antenie TVP Sport.

Finałowa gala, podczas której zobaczymy pojedynki bohaterów programu rozgrywane w formule turniejowej, odbędzie się 8 grudnia w Stegu Arenie, w Opolu. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął prezydent miasta Opola.

Bilety na galę dostępne są w serwisie: www.najlepszyznajlepszych.com/sklep

You may also read!

Koniec „Magazynu Sportów Walki” w PR 24

Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Fot. Dominik Durniat 16 grudnia w „Magazynie Sportów Walki” Polskiego Radia

Read More...

UFC 245 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 245: Usman

Read More...
UFC UFC Fight Night 156 - widzowie i bonusy

UFC i Snapchat ponownie razem

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy z marką Snapchat, aplikacją mobilną i platformą społecznościową do przesyłania filmów i zdjęć. Dzięki podpisanej

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu