Niedźwiedź i Walawski w drugim odcinku „Best of The Best – Turniej MMA”

In Media, Programy On

Niedźwiedź i Walawski w drugim odcinku „Best of The Best – Turniej MMA”

W piątek 18 października na antenę TVP Sport zawita drugi odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA”. Widzowie poznają w nim bliżej Adama Niedźwiedzia i Piotra Walawskiego, pierwszą turniejową parę zawodników.

Adam Niedźwiedź (MMA 6-3) karierę w zawodowym MMA rozpoczął w 2014 roku. Do tej pory stoczył 9 pojedynków, z czego 6 wygrał. Adam posiada brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu i często w walkach korzysta ze swoich umiejętności parterowych. Z sześciu wygranych starć, aż pięć zakończył poddaniami. Popularny „Niedziu” walczył po raz ostatni w kwietniu 2019 roku na gali RWC podczas której pokonał Tomasza Terlikowskiego.

Adam jest zawodnikiem bardzo lubianym i popularnym. Rozgłos zyskał nie tylko dzięki swoim sportowym osiągnięciom, ale również dzięki udziałowi w programie „Top Model”, w którym doszedł aż do finału.

– Lubię wyzwania – przyznaje Niedźwiedź. – Zawsze marzyłem, żeby wziąć udział w takim programie o tematyce MMA. Udało się, dostałem zaproszenie i nie wahałem się ani chwili.

Rywalem Adama będzie Piotr Walawski (MMA 7-4), młody zawodnika z Łodzi, trenujący w klubie Shark Top Team. Walawski walczy zawodowo od 2016 roku i do tej pory wygrał 6 z 9 swoich walk. W swoim ostatnim boju na gali Octagon FC wygrał przez techniczny nokaut z Nikolą Jovanovicem.

– Jestem młodym, rządnym krwi zawodnikiem – mówi Walawski. – Chcę walczyć jak najczęściej, a ten program umożliwia stoczenie kilku walk podczas jednego dnia.

Drugi odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA” pojawi się na antenie TVP Sport 18 października, zaraz po zakończeniu transmisji z gali MMA.

You may also read!

ppv ufc 259

Majątek szefa UFC wśród dziesięciu najbardziej interesujących

Majątek najbogatszych przedsiębiorców na świecie wzbudza spore zainteresowanie. Wśród osób, o których majątku internauci najczęściej poszukują informacji w sieci

Read More...

Artur Sowiński: “Menadżerka to będzie przygoda na lata”

Artur Sowiński, który walczy w MMA od roku 2007, dopiero w 8 lat od rozpoczęcia kariery mógł  w całości

Read More...

“Chętnie bym to zobaczył” – Krzysztof Soszyński o MMA na igrzyskach

  O wejściu mieszanych sztuk walki do rodziny sportów olimpijskich mówi się od dawna, ale cały czas nie wiadomo czy

Read More...

One commentOn Niedźwiedź i Walawski w drugim odcinku „Best of The Best – Turniej MMA”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu