Niedźwiedź i Walawski w drugim odcinku „Best of The Best – Turniej MMA”

In Media, Programy On

Niedźwiedź i Walawski w drugim odcinku „Best of The Best – Turniej MMA”

W piątek 18 października na antenę TVP Sport zawita drugi odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA”. Widzowie poznają w nim bliżej Adama Niedźwiedzia i Piotra Walawskiego, pierwszą turniejową parę zawodników.

Adam Niedźwiedź (MMA 6-3) karierę w zawodowym MMA rozpoczął w 2014 roku. Do tej pory stoczył 9 pojedynków, z czego 6 wygrał. Adam posiada brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu i często w walkach korzysta ze swoich umiejętności parterowych. Z sześciu wygranych starć, aż pięć zakończył poddaniami. Popularny „Niedziu” walczył po raz ostatni w kwietniu 2019 roku na gali RWC podczas której pokonał Tomasza Terlikowskiego.

Adam jest zawodnikiem bardzo lubianym i popularnym. Rozgłos zyskał nie tylko dzięki swoim sportowym osiągnięciom, ale również dzięki udziałowi w programie „Top Model”, w którym doszedł aż do finału.

– Lubię wyzwania – przyznaje Niedźwiedź. – Zawsze marzyłem, żeby wziąć udział w takim programie o tematyce MMA. Udało się, dostałem zaproszenie i nie wahałem się ani chwili.

Rywalem Adama będzie Piotr Walawski (MMA 7-4), młody zawodnika z Łodzi, trenujący w klubie Shark Top Team. Walawski walczy zawodowo od 2016 roku i do tej pory wygrał 6 z 9 swoich walk. W swoim ostatnim boju na gali Octagon FC wygrał przez techniczny nokaut z Nikolą Jovanovicem.

– Jestem młodym, rządnym krwi zawodnikiem – mówi Walawski. – Chcę walczyć jak najczęściej, a ten program umożliwia stoczenie kilku walk podczas jednego dnia.

Drugi odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA” pojawi się na antenie TVP Sport 18 października, zaraz po zakończeniu transmisji z gali MMA.

You may also read!

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

KSW, Jędrzejczyk i Lewandowski nominowani do World MMA Awards

  Magazyn "Fighters Only", największy na świecie periodyk poświęcony mieszanym sztukom walki ogłosił coroczne nominacje do prestiżowych nagród World MMA

Read More...

Dwie nowe, międzynarodowe umowy telewizyjne KSW

Tuż przed zbliżającą się galą KSW 53: Reborn lider europejskiego rynku MMA podpisał umowy z dwiema zagranicznymi stacjami telewizyjnymi. Pierwsza

Read More...

One commentOn Niedźwiedź i Walawski w drugim odcinku „Best of The Best – Turniej MMA”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu