Niedźwiedź i Walawski w drugim odcinku „Best of The Best – Turniej MMA”

In Media, Programy On

Niedźwiedź i Walawski w drugim odcinku „Best of The Best – Turniej MMA”

W piątek 18 października na antenę TVP Sport zawita drugi odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA”. Widzowie poznają w nim bliżej Adama Niedźwiedzia i Piotra Walawskiego, pierwszą turniejową parę zawodników.

Adam Niedźwiedź (MMA 6-3) karierę w zawodowym MMA rozpoczął w 2014 roku. Do tej pory stoczył 9 pojedynków, z czego 6 wygrał. Adam posiada brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu i często w walkach korzysta ze swoich umiejętności parterowych. Z sześciu wygranych starć, aż pięć zakończył poddaniami. Popularny „Niedziu” walczył po raz ostatni w kwietniu 2019 roku na gali RWC podczas której pokonał Tomasza Terlikowskiego.

Adam jest zawodnikiem bardzo lubianym i popularnym. Rozgłos zyskał nie tylko dzięki swoim sportowym osiągnięciom, ale również dzięki udziałowi w programie „Top Model”, w którym doszedł aż do finału.

– Lubię wyzwania – przyznaje Niedźwiedź. – Zawsze marzyłem, żeby wziąć udział w takim programie o tematyce MMA. Udało się, dostałem zaproszenie i nie wahałem się ani chwili.

Rywalem Adama będzie Piotr Walawski (MMA 7-4), młody zawodnika z Łodzi, trenujący w klubie Shark Top Team. Walawski walczy zawodowo od 2016 roku i do tej pory wygrał 6 z 9 swoich walk. W swoim ostatnim boju na gali Octagon FC wygrał przez techniczny nokaut z Nikolą Jovanovicem.

– Jestem młodym, rządnym krwi zawodnikiem – mówi Walawski. – Chcę walczyć jak najczęściej, a ten program umożliwia stoczenie kilku walk podczas jednego dnia.

Drugi odcinek programu „Best of the Best – Turniej MMA” pojawi się na antenie TVP Sport 18 października, zaraz po zakończeniu transmisji z gali MMA.

You may also read!

Koniec „Magazynu Sportów Walki” w PR 24

Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Fot. Dominik Durniat 16 grudnia w „Magazynie Sportów Walki” Polskiego Radia

Read More...

UFC 245 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 245: Usman

Read More...
UFC UFC Fight Night 156 - widzowie i bonusy

UFC i Snapchat ponownie razem

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy z marką Snapchat, aplikacją mobilną i platformą społecznościową do przesyłania filmów i zdjęć. Dzięki podpisanej

Read More...

One commentOn Niedźwiedź i Walawski w drugim odcinku „Best of The Best – Turniej MMA”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu