Lab One sponsorem reprezentacji MMA Polska

In Marketing, Sponsoring On

Lab One sponsorem reprezentacji MMA Polska

Jednym ze sponsorów współpracujących ze Stowarzyszeniem MMA Polska i wspierających polską kadrę MMA na Mistrzostwa Świata w Bahrajnie została firmę Lab One.

Marka ta jest polski liderem suplementacji prozdrowotnej produkującym preparaty w oparciu o najnowsze patenty technologiczne. Każdy z produktów Lab One, to skoncentrowane źródło starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników o wysokiej aktywności biologicznej. Firma stawia przede wszystkim  na jakość, która gwarantuje, że każdy z jej produktów jest lider w swojej kategorii. W swojej ofercie Lab One posiada probiotyki, suplementy eliminujące stany zapalne organizmu, wspierające działanie systemu immunologicznego, przyspieszające regenerację po treningach sportowych i wiele innych.

Dodatkowo, w ramach współpracy, Stowarzyszenie MMA Polska pełni rolę oficjalnego patrona organizowanej  przez Lab One konferencji dietetyczno-sportowej, o której więcej można przeczytać na stronie www.konferencja.lab1.com.

Konferencja odbędzie się już w najbliższą sobotę, 12 października, w Warszawie.

You may also read!

Koniec „Magazynu Sportów Walki” w PR 24

Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Fot. Dominik Durniat 16 grudnia w „Magazynie Sportów Walki” Polskiego Radia

Read More...

UFC 245 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 245: Usman

Read More...
UFC UFC Fight Night 156 - widzowie i bonusy

UFC i Snapchat ponownie razem

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy z marką Snapchat, aplikacją mobilną i platformą społecznościową do przesyłania filmów i zdjęć. Dzięki podpisanej

Read More...

One commentOn Lab One sponsorem reprezentacji MMA Polska

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu