Slugfest ze sponsorem głównym gali w Gnieźnie

In Marketing, Sponsoring On

Slugfest

Organizacja Slugfest, która działa aktywnie od kilku lat na terenie Wielkopolski, zapowiedziała niedawno swoje koleje wydarzenie i powrót do Gniezna.

Teraz natomiast organizacja ogłosiła, iż pozyskała sponsora głównego na nadchodzące wydarzenie.

– Czas poznać tych, którzy wspierają nas w przygotowaniach do Gala MMA Slugfest 17 w Gnieźnie – napisali w mediach społecznościowych przedstawiciele organizacji.  – Sponsor główny gali oraz sponsor tytularny, to Kapsa Meble Desig. Kapsa Meble to pierwsze miejsce w Gnieźnie, gdzie powinien się udać każdy, kto szuka nowoczesnych, eleganckich i niepowtarzalnych mebli. Pracują w nim pasjonaci meblarstwa z dużym doświadczeniem w zakresie produkcji i projektowania mebli. Tworzą meble, dzięki którym można kreować indywidualne i inspirujące wnętrza zarówno prywatne jak i publiczne. Czy to pojemna szafa, czy cała kuchnia – ich fachowcy zrobią to na najwyższym poziomie. Do tego służą pomocą już przy projektowaniu mebli, więc od samego początku można polegać na nich w 100%. Firma swoje usługi świadczy w Polsce i innych krajach Europy.

Siedemnasta gala Slugfest zorganizowana zostanie w Gnieźnie i odbędzie się 15 listopada w Hala im. Mieczysława Łopatk. Podczas tego wydarzenia kibice będą mieli okazje zobaczyć 10 walk na zasadach MMA. Jedna z nich odbędzie się o puchar Memoriału Pawła Kamińskiego. Na rozpisce nie zabraknie też dobrze znanych, lokalnych zawodników. Organizatorzy liczą więc, że do Gniezna przybędzie sporo wiernych kibiców MMA.

You may also read!

Koniec „Magazynu Sportów Walki” w PR 24

Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Fot. Dominik Durniat 16 grudnia w „Magazynie Sportów Walki” Polskiego Radia

Read More...

UFC 245 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 245: Usman

Read More...
UFC UFC Fight Night 156 - widzowie i bonusy

UFC i Snapchat ponownie razem

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy z marką Snapchat, aplikacją mobilną i platformą społecznościową do przesyłania filmów i zdjęć. Dzięki podpisanej

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu