Multi Assist pierwszym sponsorem MMA Polska

In Marketing, Sponsoring On

Multi Assist pierwszym sponsorem MMA Polska

Przygotowania do Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA w Bahrajnie trwają. Już niedługo Stowarzyszenie MMA Polska zaprezentujemy pełny skład zespołu, który będzie reprezentował Polskę podczas tego wydarzenia. W czasie jednak gdy kadrowicze szlifują formę, Stowarzyszenie dopełnia niezbędnych formalności i pozyskuje wsparcie firm, które wierzą w polskich sportowców, idee MMA Polska i rozwój mieszanych sztuk walki w ich amatorskiej odsłonie.

Pierwszym ze sponsorów reprezentacji Polski w MMA została firma Multi Assist – pośrednik w rejestracji pojazdów. Marka ta obsługuje wszystkie czynności rejestracyjne, związane z posiadaniem i użytkowaniem pojazdów mechanicznych. Usługi świadczy z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym, w sposób odpowiedzialny i przemyślany. W aktywnym portfelu klientów firmy znajdują się liczące spółki leasingowe w Polsce, autoryzowani dealerzy wielu marek, klienci instytucjonalni oraz osoby fizyczne.

Marka Multi Assist działa bez ograniczeń terytorialnych opierając swoją działalność zarówno o biura stacjonarne jaki i filie prowadzone przez lokalnych przedstawicieli. Kompleksowa usługa oferowana przez Multi Assist to nie tylko rejestracja pojazdów, ale też wymiana dowodów rejestracyjnych, obsługa dodatkowych czynności administracyjnych oraz organizacja przepływu dokumentów w sposób systemowy z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania IT.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

Koniec „Magazynu Sportów Walki” w PR 24

Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Fot. Dominik Durniat 16 grudnia w „Magazynie Sportów Walki” Polskiego Radia

Read More...

UFC 245 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 245: Usman

Read More...
UFC UFC Fight Night 156 - widzowie i bonusy

UFC i Snapchat ponownie razem

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy z marką Snapchat, aplikacją mobilną i platformą społecznościową do przesyłania filmów i zdjęć. Dzięki podpisanej

Read More...

3 commentsOn Multi Assist pierwszym sponsorem MMA Polska

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu