PLMMA z nowymi partnerami biznesowymi

In Marketing, Sponsoring On
ETOTO
Profesjonalna Liga MMA poinformowała, że firma ETOTO zdecydowała się na współpracę z organizacją. Szczegóły dotyczące zakładów na walki i wiadomości o pierwszych kursach pojawią się po ogłoszeniu pełnej rozpiski PLMMA 79, która 18 października 2019 r odbędzie się w Rzeszowie.
Przypomnijmy, że podczas gali, transmitowanej w TVP Sport, zobaczymy mistrzowski pojedynek Michała Pasternaka z Pawłem Zakrzewskim (kategoria półciężka), w klatce swoje umiejętności zaprezentują też m.in. Kevin Szaflarski, Robert Bryczek, Piotr Kalenik i Kamil Minda.
Wyniki bojów z udziałem tych i pozostałych wojowników znajdą się w ofercie ETOTO, legalnego polskiego bukmachera, oferującego szeroki wybór dyscyplin sportowych. Poza najpopularniejszymi, takimi jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna i hokej w ofercie ETOTO znajdują się także mniej popularne w Polsce sporty: snooker czy futbol amerykański.
ETOTO oferuje 25000 zakładów LIVE miesięcznie, cash-out oraz zakłady puls. W najważniejszych i najpopularniejszych wśród graczy dyscyplinach oferuje po ok. 150 różnych opcji zakładów na jeden mecz.
Dodajmy, że ETOTO to nie jedyna firma, która podjęła w ostatnim czasie współpracę z PLMMA. Oficjalnym partnerem Profesjonalnej Ligi MMA została właśnie, znana nie tylko w Stanach Zjednoczonych, firma Blendtec, producent blenderów.

Podobne publkacje:

Fame MMA wspiera Polski Związek MMA i Amatorską Ligę

Podczas niedawnej konferencji prasowej organizacji Fame MMA ogłoszono, że marka ta rozpoczyna współpracę z Amatorską Ligą MMA i Polskim

Read More...

Lublin miastem kolejnej gali FEN

Federacja FEN po raz pierwszy w swojej sześcioletniej historii zawita do Lublina. 28 marca Hala Globus ugości najlepszych w

Read More...

UFC Fight Night 161 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów i oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu