PLMMA z nowymi partnerami biznesowymi

In Marketing, Sponsoring On
ETOTO
Profesjonalna Liga MMA poinformowała, że firma ETOTO zdecydowała się na współpracę z organizacją. Szczegóły dotyczące zakładów na walki i wiadomości o pierwszych kursach pojawią się po ogłoszeniu pełnej rozpiski PLMMA 79, która 18 października 2019 r odbędzie się w Rzeszowie.
Przypomnijmy, że podczas gali, transmitowanej w TVP Sport, zobaczymy mistrzowski pojedynek Michała Pasternaka z Pawłem Zakrzewskim (kategoria półciężka), w klatce swoje umiejętności zaprezentują też m.in. Kevin Szaflarski, Robert Bryczek, Piotr Kalenik i Kamil Minda.
Wyniki bojów z udziałem tych i pozostałych wojowników znajdą się w ofercie ETOTO, legalnego polskiego bukmachera, oferującego szeroki wybór dyscyplin sportowych. Poza najpopularniejszymi, takimi jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna i hokej w ofercie ETOTO znajdują się także mniej popularne w Polsce sporty: snooker czy futbol amerykański.
ETOTO oferuje 25000 zakładów LIVE miesięcznie, cash-out oraz zakłady puls. W najważniejszych i najpopularniejszych wśród graczy dyscyplinach oferuje po ok. 150 różnych opcji zakładów na jeden mecz.
Dodajmy, że ETOTO to nie jedyna firma, która podjęła w ostatnim czasie współpracę z PLMMA. Oficjalnym partnerem Profesjonalnej Ligi MMA została właśnie, znana nie tylko w Stanach Zjednoczonych, firma Blendtec, producent blenderów.

You may also read!

Mateusz Borek ambasadorem sportu Ringier Axel Springer Polska

Od marca 2020 r. dziennikarz sportowy Mateusz Borek rozpocznie stałą współpracę z Ringier Axel Springer Polska. Miłośnicy sportu będą

Read More...

Zaborowski i Wrzosek trenerami w programie „Tylko jeden”

Już na początku marca na antenie Polsatu będzie miał miejsce premiera pierwszego odcinka programu „Tylko Jeden”. Nowe reality show, w którym

Read More...

Puchar Polski MMA 2020

Już w najbliższy weekend odbędą się kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA. Puchar Polski MMA 2020 dedykowany Pamięci Żołnierzy Wyklętych zostanie

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu