Pełny skład turnieju „Best of the Best – Turniej MMA”

In Media, Programy On

Turniej MMA

Zawodnicy do programu „Best of the Best – Turniej MMA” zostali wybrani i znamy już finałową 12. Po tym, jak organizatorzy zaprosili do show czterech fighterów: Krzysztofa Kułaka, Adama Niedźwiedzia, Tymoteusza Łopaczyka i Roberta Radomskiego, przyszedł czas na eliminacje i wybór kolejnych ośmiu zawodników.

W miniony weekend, do klubu Coton Fit&Beauty w miejscowości Brzeg, przyjechało kilkunastu zawodników sportów walki z całej Polski, spośród których w trakcie eliminacji zostało wybranych ośmiu finalistów. Wśród nich są zawodnicy, którzy mają już na swoim koncie zawodowe starty, ale też tacy, którzy do tej pory walczyli tylko na amatorskich turniejach.

Zawodnicy, którzy zakwalifikowali się i zobaczymy ich w kolejnych odcinkach telewizyjnego show, to: Jarosław Lech, Adam Łaguna, Damian Zorczykowski, Mariusz Radziszewski, Piotr Walawski, Mateusz Kolasa, Karol Wesling i Piotr Golon.

Po wyborze zawodników organizatorzy turnieju ogłosili również pary w jakich będą toczyć swoje walki ćwierćfinałowe wszyscy wybrani fighterzy.

Ćwierćfinałowe pary:
1. Jarosław Lech vs. Piotr Golon
2. Robert Radomski vs. Mateusz Kolasa
3. Tymoteusz Łopaczyk vs. Adam Łaguna
4. Damian Zorczykowski vs. Karol Wesling
5. Krzysztof Kułak vs. Mariusz Radziszewski
6. Adam Niedźwiedź vs. Piotr Walawski

W pierwszych odcinkach programu „Best of the Best – Turniej MMA” telewidzowie poznają bliżej wybranych zawodników. Zaznajomią się z ich życiem prywatnym, wcześniejszą karierą sportową oraz zobaczą przygotowania do finałowego turnieju.

Po 8 odcinkach transmitowanych na antenie TVP Sport widzowie zdecydują w głosowaniu, którzy zawodnicy zmierzą się w jednodniowym, ośmioosobowym turnieju finałowym. Walki będą odbywać się w okrągłej klatce, na zasadach MMA.

Zwycięzca turnieju otrzyma tytuł „Najlepszego z Najlepszych”, nagrodę finansową w wysokości 50 000 zł, oraz możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA. Będzie to trzywalkowy kontrakt opiewający na 10 tysięcy dolarów!

Wszystkie odcinki „Best of the Best – turniej MMA”, pojawią się również w serwisie internetowym stacji TVP Sport – www.tvpsport.pl, oraz w aplikacji mobilnej.

Pierwszy odcinek programu zawita na antenę TVP Sport już 11 października.

You may also read!

Mateusz Borek ambasadorem sportu Ringier Axel Springer Polska

Od marca 2020 r. dziennikarz sportowy Mateusz Borek rozpocznie stałą współpracę z Ringier Axel Springer Polska. Miłośnicy sportu będą

Read More...

Zaborowski i Wrzosek trenerami w programie „Tylko jeden”

Już na początku marca na antenie Polsatu będzie miał miejsce premiera pierwszego odcinka programu „Tylko Jeden”. Nowe reality show, w którym

Read More...

Puchar Polski MMA 2020

Już w najbliższy weekend odbędą się kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA. Puchar Polski MMA 2020 dedykowany Pamięci Żołnierzy Wyklętych zostanie

Read More...

One commentOn Pełny skład turnieju „Best of the Best – Turniej MMA”

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu