Robert Radomski uczestnikiem „Best of the Best – Turniej MMA”

In Show-biznes, Zawodnicy On

Robert Radomski

Po blisko trzech latach przerwy od startów na polską scenę MMA wkroczy ponownie zmotywowany i głodny zwycięstw, Robert Radomski. Będzie on kolejnym uczestnikiem programu „Best of the Best – Turniej MMA”, zaproszonym przez organizatorów show. Robert dołączył do Krzysztofa Kułaka, Tymoteusza Łopaczyka i Adama Niedźwiedzia w walce o 50 tysięcy złotych i kontrakt z organizacją ACA.

Radomski swoją karierę w zawodowym MMA rozpoczął w roku 2009. Do dziś stoczył 17 pojedynków z czego z 12 wyszedł zwycięsko. Jest byłym mistrzem szwedzko-szkockiej organizacji Vision. Walczył też dla organizacji KSW, w której pokonał Wandersona Silvę i Mateusza Piskorza. Ostatnie lata spędził jednak z dala od zawodowych walk. Teraz postanowił jednak wrócić do startów.

– Sprawy osobiste spowodowały spowodował, że przez dłuższy czas nie mogłem myśleć o walkach w MMA – mówi Radomski.  – Jestem już jednak w treningu i czekałem tylko na okazję do tego, aby wejść do klatki. Dzięki zaproszeniu do „Best of the Best – Turniej MMA” czuję ponownie ogromną motywację i chęć powrotu na szczyt polskiego MMA.

Robert wraca więc do klatki zmotywowany i zdeterminowany. Jest też pewny swego i gotowy na walkę o tytuł „Najlepszego z najlepszych” z każdym rywalem, który stanie na jego drodze.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu