Tymoteusz Łopaczyk w programie „Best of the Best – Turniej MMA”

In Show-biznes, Zawodnicy On

Tymoteusz Łopaczyk w programie „Best of the Best – Turniej MMA”

Best of the Best – Turniej MMA” zyskał w swojej obsadzie kolejną znaną postać ze świata MMA. Po bardzo doświadczonym Krzysztofie Kułaku przyszedł czas na młodego i ambitnego Tymoteusza Łopaczyka. Zawodnik z Bielawy jest jednym z grona czterech fighterów zaproszonych do programu przez jego organizatorów.

Tymoteusz Łopaczyk wkroczył do zawodowego świata MMA w 2016 roku. Do dziś stoczył 7 pojedynków i tylko raz musiał uznać wyższość rywala. W tym roku walczył się już trzy raz, a przed udziałem w programie czeka go jeszcze jedna walka dla organizacji FEN. Zanim Łopaczyk rozpoczął zawodową karierę w MMA, walczył również amatorsko, gdzie dwa razy zdobył tytuł mistrza Polski. Łopaczyk jest także posiadaczem brązowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu.

Tymoteusz Łopaczyk w programie „Best of the Best – Turniej MMA” będzie reprezentował młode pokolenie zawodników MMA. Do turnieju z pewnością wniesie również swoje doświadczenie z gal takich organizacji jak Fight Exculisve Night i Armia Fight Night.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu