Tymoteusz Łopaczyk w programie „Best of the Best – Turniej MMA”

In Show-biznes, Zawodnicy On

Tymoteusz Łopaczyk w programie „Best of the Best – Turniej MMA”

Best of the Best – Turniej MMA” zyskał w swojej obsadzie kolejną znaną postać ze świata MMA. Po bardzo doświadczonym Krzysztofie Kułaku przyszedł czas na młodego i ambitnego Tymoteusza Łopaczyka. Zawodnik z Bielawy jest jednym z grona czterech fighterów zaproszonych do programu przez jego organizatorów.

Tymoteusz Łopaczyk wkroczył do zawodowego świata MMA w 2016 roku. Do dziś stoczył 7 pojedynków i tylko raz musiał uznać wyższość rywala. W tym roku walczył się już trzy raz, a przed udziałem w programie czeka go jeszcze jedna walka dla organizacji FEN. Zanim Łopaczyk rozpoczął zawodową karierę w MMA, walczył również amatorsko, gdzie dwa razy zdobył tytuł mistrza Polski. Łopaczyk jest także posiadaczem brązowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu.

Tymoteusz Łopaczyk w programie „Best of the Best – Turniej MMA” będzie reprezentował młode pokolenie zawodników MMA. Do turnieju z pewnością wniesie również swoje doświadczenie z gal takich organizacji jak Fight Exculisve Night i Armia Fight Night.

You may also read!

Koniec „Magazynu Sportów Walki” w PR 24

Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Fot. Dominik Durniat 16 grudnia w „Magazynie Sportów Walki” Polskiego Radia

Read More...

UFC 245 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 245: Usman

Read More...
UFC UFC Fight Night 156 - widzowie i bonusy

UFC i Snapchat ponownie razem

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy z marką Snapchat, aplikacją mobilną i platformą społecznościową do przesyłania filmów i zdjęć. Dzięki podpisanej

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu