PLMMA ogłasza plany na koniec 2019 roku

In Wydarzenia On

PLMMA ogłasza plany na koniec 2019 roku

Profesjonalna Liga MMA ogłosiła swoje plany na końcówkę roku 2019. Fani marki zobaczą jeszcze dwie gale PLMMA, które będą transmitowane na antenie TVP Sport.

Pierwsza z nich odbędzie się już 18 października w Rzeszowie. Profesjonalna Liga szykuje na ten dzień mocną rozpiskę, w której znajdą się nazwiska znanych, utalentowanych wojowników z Polski i zagranicy.

W karcie walk PLMMA 79 nie zabraknie byłego amatorskiego mistrza świata i obecnego mistrza wagi ciężkiej Kevina Szaflarskiego (6-1), który do październikowego pojedynku przygotowywał się m.in. w Stanach Zjednoczonych z Jonem Jonesem.

Oprócz Szaflarskiego w Rzeszowie zobaczymy także pretendenta do tytułu w kategorii półciężkiej Michała Pasternaka (13-4), który ma na koncie bój o pas mistrza największej azjatyckiej federacji ONE Championship z Rogerem Gracie’em, a także niepokonanego od 2013 roku Roberta Bryczka (10-2) – mistrza PLMMA w wadze półśredniej.

Dobrych, mocnych walk nie będzie także brakowało podczas kolejnej gali – PLMMA 80. W stolicy wystąpi m.in. 19-letni Cezary Oleksiejczuk, brat walczącego w UFC Michała.

20 grudnia Profesjonalna Liga powróci bowiem do Warszawy, by zakończyć 2019 rok z fajerwerkami, czyli z zestawieniami, które na pewno nie rozczarują polskich fanów MMA. I tych w hali, i tych oglądających pojedynki w kanale TVP Sport, na stronie tvpsport.pl lub w aplikacji TVP Sport.

Szefostwo PLMMA zapowiada, że niedługo ujawni więcej informacji na temat zbliżających się gal, które zostaną zorganizowane pod hasłem „Sport-praca-szacunek”.

źródło: PLMMA

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 158 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Mamed Khalidov wraca do klatki na KSW 52 w Gliwicach!

Legenda organizacji KSW i były mistrz kategorii średniej, Mamed Khalidov (34-6-2, 14 KO, 16 Sub) wraca do klatki na KSW 52 w

Read More...
ksw 51

KSW 51 odbędzie się w Chorwacji

  Po zagranicznych galach KSW w Londynie i Dublinie, przyszedł czas na kolejną europejską stolicę. KSW 51 odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu. W

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu