PLMMA ogłasza plany na koniec 2019 roku

In Wydarzenia On

PLMMA ogłasza plany na koniec 2019 roku

Profesjonalna Liga MMA ogłosiła swoje plany na końcówkę roku 2019. Fani marki zobaczą jeszcze dwie gale PLMMA, które będą transmitowane na antenie TVP Sport.

Pierwsza z nich odbędzie się już 18 października w Rzeszowie. Profesjonalna Liga szykuje na ten dzień mocną rozpiskę, w której znajdą się nazwiska znanych, utalentowanych wojowników z Polski i zagranicy.

W karcie walk PLMMA 79 nie zabraknie byłego amatorskiego mistrza świata i obecnego mistrza wagi ciężkiej Kevina Szaflarskiego (6-1), który do październikowego pojedynku przygotowywał się m.in. w Stanach Zjednoczonych z Jonem Jonesem.

Oprócz Szaflarskiego w Rzeszowie zobaczymy także pretendenta do tytułu w kategorii półciężkiej Michała Pasternaka (13-4), który ma na koncie bój o pas mistrza największej azjatyckiej federacji ONE Championship z Rogerem Gracie’em, a także niepokonanego od 2013 roku Roberta Bryczka (10-2) – mistrza PLMMA w wadze półśredniej.

Dobrych, mocnych walk nie będzie także brakowało podczas kolejnej gali – PLMMA 80. W stolicy wystąpi m.in. 19-letni Cezary Oleksiejczuk, brat walczącego w UFC Michała.

20 grudnia Profesjonalna Liga powróci bowiem do Warszawy, by zakończyć 2019 rok z fajerwerkami, czyli z zestawieniami, które na pewno nie rozczarują polskich fanów MMA. I tych w hali, i tych oglądających pojedynki w kanale TVP Sport, na stronie tvpsport.pl lub w aplikacji TVP Sport.

Szefostwo PLMMA zapowiada, że niedługo ujawni więcej informacji na temat zbliżających się gal, które zostaną zorganizowane pod hasłem „Sport-praca-szacunek”.

źródło: PLMMA

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

One commentOn PLMMA ogłasza plany na koniec 2019 roku

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu