Win-Win projekt sponsoringowy Karola Bedorfa

In Akcje i dodatkowa działalność, Marketing, Sponsoring, Zawodnicy On

Win-Win projekt sponsoringowy Karola Bedorfa

Karol Bedorf, były mistrz wagi ciężkiej organizacji KSW, postanowił uruchomić zupełnie nowy projekt związany ze światem mieszanych sztuk walki. Nie będzie to jednak projekt czysto sportowy, a bardziej biznesowy i sponsoringowy.

Całość pomysłu kryje się pod nazwą Win-Win Sponsors i dotyczyć będzie mistrzów organizacji KSW. Projekt jest pakietowym rozwiązaniem obejmującym sponsoring wszystkich mistrzów organizacji KSW i tym samym gwarantującym możliwość korzystania z wizerunku i potencjału marketingowego największych sportowych gwiazd organizacji.

– Win-Win to projekt sponsorski stworzony tylko dla mistrzów – wyjaśnia Karol Bedorf. – Jeżeli zawodnik wygrywa swoje walki i zostaje mistrzem, to projekt zapewnia mu sponsorów, którzy przystąpili do Win-Win. Jeżeli natomiast zawodnik przegra, to jego kontrakt ma prawo przejąć zawodnik, który z nim wygrał.

Wśród aktualnie walczących mistrzów KSW znajdują się następujące postaci: Phil De Fries, mistrz wagi ciężkiej pochodzący z Anglii; Tomasz Narkun, mistrz wagi półciężkiej; Scott Askham, brytyjski mistrz wagi średnie; Roberto Soldić, wywodzący się z Chorwacji mistrz wagi półśrednie i Salahdine Parnasse, mistrz wagi piórkowej.

Karol Bedorf natomiast, czuwający nad całością projektu Win-Win, na rynku sportów walki działa od przeszło 17 lat. Był też pierwszym i najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej organizacji KSW, a swoją przygodę ze sportami walki rozpoczynał od brazylijskiego jiu-jitsu.

You may also read!

Blachy Pruszyński wspierają reprezentację Polski

Reprezentacja Polski amatorskiego MMA, która walczy podczas Mistrzostw Świata MMA w Bahrajnie 2019 jest wspierana przez kilka firm. Do

Read More...

UFC Fight Night 163 – widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...
ALMMA VIP

StormCloud partnerem Amatorskiej Ligi MMA

Tuż przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Amatorskiej Ligi MMA 2019, przedstawiciele organizacji ogłosili, że partnerem technicznym marki ALMMA została

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu