Sante nowym sponsorem Damiana Janikowskiego

In Marketing, Sponsoring On
- Updated
sante damian janikowski
Damian Janikowski. Fot. KSW

Damian Janikowski, były zapaśnik i medalista olimpijski, już 14 września powróci do klatki organizacji KSW i podczas gali KSW 50 w Londynie zmierzy się z Tonym Gillesem.

Tuż przed zbliżającym się wydarzeniem, Janikowskim pozyskał nowego sponsora, którym została firma Sante, zajmująca się produkcją zdrowej żywności. Dzięki podpisanej umowie Damian będzie ambasadorem marki batoników GO ON Nutrition.

O rozpoczęciu współpracy firma Sante napisała w mediach społecznościowych.

– Medalista igrzysk olimpijskich w Londynie, wicemistrz świata i Europy w zapasach oraz zawodnik mieszanych sztuk walki MMA w polskiej federacji KSW! Damian Janikowski zostaje oficjalnym ambasadorem batonów Go On i suplementów diety GO ON Nutrition! Już niedługo widzimy się na ringu! Śledźcie nasz profil!

Damian Janikowski, również w mediach społecznościowych poinformował o rozpoczęciu współpracy.

– Siemanko!!!  Każdego wielkiego sportowca otaczają najlepsze marki. Dziś chciał bym oficjalnie ogłosić, iż zacząłem współpracę z firma GO ON Nutrition. Dziękuje za zaufanie. Łącząc nasze siły zdziałamy wiele dobrego!!!!

Damian Janikowski walczy dla organizacji KSW od roku 2017 i gali Colosseum. Do tej pory stoczył pięć pojedynków z których trzy wygrał.

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 158 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Mamed Khalidov wraca do klatki na KSW 52 w Gliwicach!

Legenda organizacji KSW i były mistrz kategorii średniej, Mamed Khalidov (34-6-2, 14 KO, 16 Sub) wraca do klatki na KSW 52 w

Read More...
ksw 51

KSW 51 odbędzie się w Chorwacji

  Po zagranicznych galach KSW w Londynie i Dublinie, przyszedł czas na kolejną europejską stolicę. KSW 51 odbędzie się 9 listopada w Zagrzebiu. W

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu