Sante nowym sponsorem Damiana Janikowskiego

In Marketing, Sponsoring On
- Updated
sante damian janikowski
Damian Janikowski. Fot. KSW

Damian Janikowski, były zapaśnik i medalista olimpijski, już 14 września powróci do klatki organizacji KSW i podczas gali KSW 50 w Londynie zmierzy się z Tonym Gillesem.

Tuż przed zbliżającym się wydarzeniem, Janikowskim pozyskał nowego sponsora, którym została firma Sante, zajmująca się produkcją zdrowej żywności. Dzięki podpisanej umowie Damian będzie ambasadorem marki batoników GO ON Nutrition.

O rozpoczęciu współpracy firma Sante napisała w mediach społecznościowych.

– Medalista igrzysk olimpijskich w Londynie, wicemistrz świata i Europy w zapasach oraz zawodnik mieszanych sztuk walki MMA w polskiej federacji KSW! Damian Janikowski zostaje oficjalnym ambasadorem batonów Go On i suplementów diety GO ON Nutrition! Już niedługo widzimy się na ringu! Śledźcie nasz profil!

Damian Janikowski, również w mediach społecznościowych poinformował o rozpoczęciu współpracy.

– Siemanko!!!  Każdego wielkiego sportowca otaczają najlepsze marki. Dziś chciał bym oficjalnie ogłosić, iż zacząłem współpracę z firma GO ON Nutrition. Dziękuje za zaufanie. Łącząc nasze siły zdziałamy wiele dobrego!!!!

Damian Janikowski walczy dla organizacji KSW od roku 2017 i gali Colosseum. Do tej pory stoczył pięć pojedynków z których trzy wygrał.

You may also read!

Michał Michalski i początki w świecie MMA

Michał Michalski. Fot. KSW Podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Michał Michalski, który ma

Read More...

Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Pumy

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z odzieżową marką Puma. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zawodniczka MMA poinformowała o tym,

Read More...

Transmisja i stream KSW 58

Gala KSW 58, która odbędzie się już 30 stycznia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu