Fame MMA 5 zapowiedziane

In Wydarzenia On
- Updated

Fame MMA 5 gdańsk sopot ergo arena

Organizacja Fame MMA, która zajmuje się promocją walk popularnych youtuberów i innych znanych postaci ze świata internetu, zapowiedziała swoją piątą galę. Wydarzenie ma się odbyć 26 października w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.

Jak zapewniają przedstawiciele marki, Fame MMA 5 to zdecydowanie największa gala Fame tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej Eergo Arenie naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a. W walce wieczoru Isamu zawalczy z Rafonixem. W co-main evencie, debiutujący Marcin Malczyński zawalczy z AdBusterem o tytuł mistrza kategorii średniej, a jego młodszy brat – Dawid Malczyński podejmie wyzwanie Olejnika, wchodząc po raz trzeci do klatki, by bronić pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej.

Już wkrótce mają zostać odsłonięte kolejne starcia, a Fame MMA 5 zapowiada również, że w trakcie eventu odbędzie się występ bardzo oryginalnego i popularnego na europejskiej scenie muzycznej rapera.

Organizacja Fame MMA jest młodą marką na rynku sportów walki. Swoją pierwszą galę przygotowała 30 czerwca 2018 roku w Koszalinie. Warto przypomnieć, że w odpowiedzi na sukces rynkowy Fame powstała również organizacja Free Fight Federation, która jest promowana przez Polsat.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu