Pierwsze spotkanie sekcji trenerskiej MMA Polska

In Biznes, Projekty On

MMA polska

Niedawno powstałe Stowarzyszenia MMA Polska, organizacja promująca i zajmująca się mieszanymi sztukami walki w ich wersji amatorskiej, systematycznie przyciąga do swoich szeregów znane postacie ze świata MMA. W gronie sekcji trenerskiej Stowarzyszenia pojawiły się już następujące nazwiska: Szymon Bońskowski, Mariusz Linke, Łukasz Zaborowski, Paweł Derlacz, Piotr Jeleniewski, Michał Mankiewicz, Piotr Bagiński i Arbi Shamaev.

Teraz natomiast doszło do pierwszego spotkania sekcji trenerskiej, które odbyło się w Hotelu Mariott w Warszawie.

Jak powiedział po nim Martin Lewandowski, prezes Stowarzyszenia:

– To było owocne spotkanie z prawdziwymi profesjonalistami. Ludźmi, którzy są gotowi poświęcać swój czas i pieniądze dla rozwoju amatorskiego MMA. Bądźcie pewni, że przyszłość polskiego amatorskiego MMA jest w dobrych rękach.

Trenerzy Michal Mankiewicz, Szymon Bońkowski, Łukasz Zaborowski i Mariusz Linke podzielili się zadaniami, ustalili między innymi jakie będą kryteria powoływania kadry Polski w MMA i kto odpowiada za obserwowanie poszczególnych kategorii wagowych w amatorskim MMA.

Jak podają przedstawiciele Stowarzyszenia, kilka godzin dyskusji przyniosło również wiele innych, ciekawych ustaleń, o których MMA Polska będziemy na bieżąco informować.

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański i początki w świecie MMA

Roman Szymański. Fot. KSW Roman Szymański, który podczas gali KSW 53: Reborn zmierzy się z Filipem

Read More...

McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

Conor McGregor, były mistrz UFC i najpopularniejszy oraz najlepiej zarabiający zawodnik MMA na świecie, w tym roku po raz piąty

Read More...

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

One commentOn Pierwsze spotkanie sekcji trenerskiej MMA Polska

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu