Właściciel UFC opóźni wejście na giełdę

In Biznes, Finanse On

UFC giełda Endeavor

Kilka miesięcy temu firma Endeavor LLC, właściciel organizacji UFC, zdecydowała o tym, że będzie notowana na nowojorskiej giełdzie. Wstępnie mówiono o tym, że do ogłoszenia oferty publicznej może dojść już latem tego roku, ale wygląda na to, że termin ten zostanie przesunięty.

Jak poinformował serwis Deadline, plany wejścia na giełdę zostały odłożone na pewno do września, a może nawet na koniec roku 2019. Przesunięcie terminu ma związek z planami przejęcia przez Endeavor firmy On Location, zajmującej się organizacją wydarzeń na żywo i branżą hotelarską. Dzięki temu posunięciu, które ma kosztować firmę około 700 milionów dolarów, szefostwo Endeavor liczy, iż ich portfolio stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne dla inwestorów.

Dzięki wejściu na giełdę i pozyskaniu pieniędzy, Endeavor planuje rozszerzyć swoją działalność i spłacić inwestorów, którzy pomogli przy zakupie organizacji UFC.

You may also read!

Szlachetna Paczka od Joanny Jędrzejczyk

W Szlachetną Paczkę angażują się od lat, ale w tym roku postanowiły połączyć siły, by pomóc na jeszcze większą

Read More...

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA

Po niezwykle udanych Mistrzostwach Polski Amatorskiego MMA 2019, organizacja ALMMA przygotowuje kolejne duże wydarzenie w Sochaczewie. Tym razem będą

Read More...

Akop Szostak w kampanii EXTRAsprawni

Akop Szostak, fot. KSW Godziny treningów, dziesiątki startów, gorycz porażki i smak zwycięstwa. Te same emocje

Read More...

3 commentsOn Właściciel UFC opóźni wejście na giełdę

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu