One Esports z pierwszymi zawodami i nowym szefem

In Biznes, Projekty On
- Updated

One Esports

Pod koniec roku 2018 azjatycka organizacja One Champiosnhip ogłosiła, że tworzy pod swoimi skrzydłami markę One Esports i tym samy rozpocznie działania w świecie tzw. elektronicznego sportu.

Dziś już wiemy, że projekt nabiera rozpędu, bowiem szefostwo One ogłosiło pierwsze terminy swoich rozgrywek. The One Dota 2 Singapore World Pro Invitational odbędzie się w Singapurze, w dniach od 20 do 22 grudnia tego roku. Całość wydarzenia zostanie zorganizowana w Singapore Indoor Stadium.

Dodatkowo przy okazji swojej setnej gali, która ma się odbyć 13 października w Tokio, organizacja chce też przygotować rozgrywki: One Tekken Tokyo Invitational i One Street Fighter Tokyo Challenge.

Wraz z informacjami o datach zawodów, organizacja One poinformowała również, że dyrektorem zarządzjącym One Esports został Carlos Alimurung, który jest doświadczonym inwestorem działającym w branży statrupów.

You may also read!

Szlachetna Paczka od Joanny Jędrzejczyk

W Szlachetną Paczkę angażują się od lat, ale w tym roku postanowiły połączyć siły, by pomóc na jeszcze większą

Read More...

Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA

Po niezwykle udanych Mistrzostwach Polski Amatorskiego MMA 2019, organizacja ALMMA przygotowuje kolejne duże wydarzenie w Sochaczewie. Tym razem będą

Read More...

Akop Szostak w kampanii EXTRAsprawni

Akop Szostak, fot. KSW Godziny treningów, dziesiątki startów, gorycz porażki i smak zwycięstwa. Te same emocje

Read More...

One commentOn One Esports z pierwszymi zawodami i nowym szefem

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu