Conor McGregor na liście najbogatszych gwiazd show-biznesu

In Zarobki, Zawodnicy On

Conor McGregor na liście najbogatszych gwiazd show-biznesu

Conor McGregor, były mistrz organizacji UFC i najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie, jest też jednym z najlepiej opłacanych sportowców. W tym roku Irlandczyk po raz czwarty trafił na listę najlepiej zarabiających sportowców magazynu „Forbes” i zajął na niej miejsce 21.

Biznesowy magazyn przygotował również listę najlepiej zarabiających gwiazd show-biznesu. I tu również znalazło się miejsce dla McGregora, który według „Forbesa” zarobił w zeszłym roku 47 milionów dolarów, co dało mu 65. miejsce w zestawieniu.

Jak wyliczają redaktorzy „Forbesa”, Conor za walkę z Khabibem Nurmagomedovem otrzymał 3 miliony dolarów podstawy + około 30 milionów z rekordowej sprzedaży PPV, która wyniosła 2,4 miliona subskrypcji. Dodatkowo Irlandczyk zainkasował 5 milinów z tytułu umowy sponsorskiej z Reebokiem i zarobił na swojej whiskey Proper No. Twelve.

Według „Forbes” najlepiej zarabiającą gwiazdą ostatniego roku była  Taylor Swift, której dochody wyniosły 185 milinów dolarów. Najlepiej zarabiającym sportowcem na liście został natomiast Lionel Messi, który zajął miejsce 4. ze 127 milionami na koncie.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu