Mike Tyson ambasadorem Parimatch

In Boks, Inne dyscypliny On
- Updated
Mike Tyson
Mike Tyson

Pod koniec roku 2018 Amerykańska organizacja UFC ogłosiła podpisanie wieloletniej umowy z Parimatch, marką działającą na rynku bukmacherskim. Dzięki podpisanej umowie Parimatch został oficjalnym bukmacherem UFC w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie (EMEA), z wyłączeniem Zjednoczonego Królestwa i Irlandii. Był to jednak pierwszy duży krok do świata MMA. Niedługo później mark aParimatch ogłosiła podpisania umowy z Conorem McGregorem, najpopularniejszych zawodnikiem MMA na świecie, który walczy dla organizacji UFC. Dzięki porozumieniu Irlandczyk na dwa lata został ambasadorem marki.

Teraz Parimatch postanowił sięgnąć po emerytowanego zawodnika ze świata boksu i ogłosił, że ambasadorem jej marki został Mike Tyson, były mistrz wagi ciężkiej.

Sergey Portnov, dyrektor generalny Parimatch ogłaszając tę informację powiedział:

– Mike jest jedną z największych legend sportu i świetnie wpisuje się w podejście do sportu naszej marki. On zawsze pokazuje swój entuzjazm i determinację, jest też uosobieniem prawdziwego wojownika.

Umowa z byłym bokserskim mistrzem świata została podpisana na 12 miesięcy i obejmie między innymi udział Tysona w kampanii reklamowej Parimatch.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu