Celtic Gladiator w TVP Sport

In Media, Transmisje On

Telewizja Polska coraz chętniej sięga po gale ze świata mieszanych sztuk walki. Pierwsza na antenie Telewizji Polskiej pojawiła się organizacja PLMMA. Na początku lipca fani MMA będą mogli obejrzeć transmisję z gali Rocky Warriors Cartel. Już w najbliższą sobotę natomiast, 29 czerwca, TVP Sport pokaże transmisję z gali Celtic Gladiator.

Samo wydarzenie odbędzie się w Bielsku-Białej, a transmisja telewizyjna rozpocznie się o godzinie 19:50.

Walką wieczoru nadchodzącej gali będzie starcie mistrzowskie pomiędzy Martą Waliczek i Julią Stoliarenko.

Marta to utytułowana zawodniczka, wieloletnia reprezentantka Polski w kickboxingu. Mistrzyni Europy seniorów z Bukaresztu kick-light, złota medalista pucharu świata w Rimini, wielokrotna mistrzyni Polski w K1 jak i w kickboxingu. W profesjonalnej karierze jej największymi osiągnięciami było zdobycie pasa federacji FEN we Wrocławiu oraz pasa mistrzowskiego na gali Battle of Volga w Rosji. Marta reprezentuje klub DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała, gdzie trenuje pod okiem Damiana Herczyka.

Julia Stoliarenko to twarda zawodniczka, która nie boi się żadnych wyzwań. To nie przypadek, że dostała szansę na walkę o pas. Z 6 ostatnich walk przegrała tylko jedną, niebezpieczna, nieustępliwa zawodniczka pochodząca z Litwy. Reprezentuje klub Fighter House. Apetyt na pas ma równie wielki jak jej przeciwniczka i gwarantuje, że tytuł wróci razem z nią na Litwę.

You may also read!

Michał Michalski i początki w świecie MMA

Michał Michalski. Fot. KSW Podczas gali KSW 58 do okrągłej klatki powróci Michał Michalski, który ma

Read More...

Joanna Jędrzejczyk ambasadorką Pumy

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC, ogłosiła rozpoczęcie współpracy z odzieżową marką Puma. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zawodniczka MMA poinformowała o tym,

Read More...

Transmisja i stream KSW 58

Gala KSW 58, która odbędzie się już 30 stycznia zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu