UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

In Biznes, Projekty On
- Updated

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa platforma dla zawodników, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności i myślą o karierze w świecie MMA.

– Akademia UFC została opracowana w taki sposób, aby wspierać młode talenty MMA za pomocą testów umiejętności i sprawności fizycznej oraz egzaminów profilujących – powiedział dr Duncan French, wiceprezes UFC.

Dzięki udziałowi w programie UFC Academy Combine zawodnicy otrzymają również możliwość zdobycia stypendiów przygotowanych przez UFC Performance Institut. Każdy z zawodników przejdzie dokładne badania i będzie miał też możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Na bazie zebranych wyników przygotowana zostanie natomiast droga rozwoju dla danego sportowca.

Inauguracja UFC Academy odbędzie się w Szanghaju, przy okazji otwarcia pierwszego obiektu UFC Performance Institute w Chinach. Na to wydarzenie zostanie zaproszonych około 50 sportowców.

You may also read!

Roman Szymański

Roman Szymański i początki w świecie MMA

Roman Szymański. Fot. KSW Roman Szymański, który podczas gali KSW 53: Reborn zmierzy się z Filipem

Read More...

McGregor zdradził co zmotywowało go do zarabiania

Conor McGregor, były mistrz UFC i najpopularniejszy oraz najlepiej zarabiający zawodnik MMA na świecie, w tym roku po raz piąty

Read More...

Nowi użytkownicy i nowe ceny ESPN+

Firma Disney, właściciel sportowej platformy streamingowej ESPN+, planuje podnieść cenę miesięcznego dostępu do serwisu. Jak wynika z dokumentów, do

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu