Dwa nowe kraje dołączyły do IMMAF – WMMAA

In Aktualności On

nowe kraje

Organizacja IMMAF – WMMAA (International Mixed Martial Arts Federation i World Mixed Martial Arts Association) ogłosiła,  że do grona jej członków dołączyły dwa kolejne państwa. Tym razem są to: Irak i Maroko.

Maroko będzie reprezentowane w IMMAF – WMMAA przez Fédération Royale Marocaine Du Sport de Combat Libre Et Mixte (FRMSCLM – Royal Moroccan Federation of Mixed Martial Arts) pierwszą oficjalną organizacją MMA w historii tego kraju, wspieraną przez ministerstwo sportu.

Współpraca z Irakiem będzie oparta natomiast na wspólnym działaniu z Iraqi Combat Fighting Cage (ICFC), organizacją powstałą w roku 2010, która dwa lub trzy razy w roku przygotowuje amatorskiej zawody MMA.

Prezes IMMAF, Kerrith Brown, komentując dołączenie do organizacji nowych członków, powiedział:

– Współpraca z Maroko wzmocni nasze struktur działające w Afryce. Natomiast umowa z Irakiem to początek naszych działań na Bliskim Wschodzie, które niedługo zaowocują nowymi umowami.

Warto przypomnieć, że do IMMAF – WMMAA dołączyła też niedawno Gwinea.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu