UFC z nową umową w zakresie suplementów

In Biznes, Współpraca On
UFC z nową umową w zakresie produkcji suplementów
UFC Performance Institute

Amerykańska organizacja UFC ogłosiła rozpoczęcie wieloletniej współpracy z firmą Thorne, producentem odżywek i suplementów dla sportowców.

Dzięki podpisanej umowie Thorne będzie oficjalnym partnerem UFC oraz UFC Performance Institute w zakresie suplementacji.

Jeff Novitzky, wiceprezes UFC, komentując informację o podpisanej umowie powiedział:

– Cieszymy się, że Thorne będzie naszym oficjalnym partnerem, jest bowiem liderem w swojej branży. Ma świetną reputację w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktów odżywczych i suplementów diety. Co ważne dla naszych sportowców, przez lata badań klinicznych Thorne udowodnił, że jego produkty są bezpieczne i wolne od zakazanych substancji.

Na bazie produktów Thorne specjaliści z UFC Performance Institute będą przygotowywać plany żywieniowe dla sportowców. Marka Thorne będzie też miała stałe miejsce w Instytucie UFC, w którym jej eksperci zapewnią zindywidualizowane rozwiązania zdrowotne i żywieniowe sportowcom UFC.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu