UFC mocniejsze w Chinach – podpisuje umowę z Weibo

In Biznes, Współpraca On

UFC z nową umową w Chinach weibo

Amerykańska organizacja UFC od dłuższego czasu przymierza się do mocniejszego działania na rynku chińskim. Jak zapowiedział niedawno szef marki, Dana White, UFC już latem otworzy tam swój ośrodka treningowo-badawczy, UFC Performance Institute.

– Mamy wiele planów na lato. Chcemy stworzyć nowe talenty i wprowadzić nowych ludzi. Latem otwieramy Performance Institute w Chinach.

Teraz natomiast UFC ogłosiło rozpoczęcie współpracy z marka Weibo, popularną, chińską platformą mediów społecznościowych. Dzięki podpisanej umowie Weibo będzie oficjalnym serwisem społecznościowym UFC w Chinach.

– Z dumą ogłaszamy niezwykle ważne porozumienie z liderem mediów społecznościowych w Chinach, który dysponuje 400 milionami aktywnych użytkowników – powiedział wiceprezes UFC na terenie Azji, Kevin Chang.
– Jesteśmy pierwszą organizacją MMA, która oficjalnie rozpoczęła współpracę z Weibo. Dzięki temu zyskamy ogromne możliwości dotarcia z naszymi produktami do nowych osób.

W ramach współpracy obu marek Weibo będzie udostępniać na swojej platformie materiały amerykańskiej organizacji oraz zaprezentuje uroczyste otwarcie UFC Performance Institute w Shanghaju.

Podobne publkacje:

MMA na targach FIWE Fitness Trade Show

Targi FIWE Fitness Trade Show zbliżają się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 wrzesień, a jak zapowiadają

Read More...

Pierwsze spotkanie sekcji trenerskiej MMA Polska

Niedawno powstałe Stowarzyszenia MMA Polska, organizacja promująca i zajmująca się mieszanymi sztukami walki w ich wersji amatorskiej, systematycznie przyciąga

Read More...

Carlo Di Blasi prezesem One Championship we Włoszech

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła, że Carlo Di Blasi został mianowany prezesem organizacji we Włoszech. Jako członek kierownictwa organizacji,

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu