CoinDeal wspiera Damiana Grabowskiego

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

CoinDeal wspiera Damiana Grabowskiego

Damian Grabowski, jeden z najbardziej znanych polskich zawodników wagi ciężkiej, już niedługo zadebiutuje w organizacji KSW i podczas majowej gali zmierzy się z byłym mistrzem organizacji, Karolem Bedorfem.

Tuż przed tym wydarzeniem Grabowski pozyskał nowego sponsora, którym jest marka CoinDeal, czyli nowoczesna giełda kryptowalut, która rozpoczęła swoją działalność w marcu 2018 roku.

Jak napisali przedstawiciele firmy:

– CoinDeal zostaje oficjalnym sponsorem zawodnika KSW – Damiana Grabowskiego! Podpisanie tej umowy to kolejny sportowy akcent naszej platformy. Już w połowie maja będziecie mogli zobaczyć walkę Damiana Grabowskiego z Karolem Bedorfem podczas KSW49 w gdańskiej Ergo Arenie. Zawodnik wystąpi w ubraniach obrandowanych logo CoinDeal, a na jego ciele znajdzie się również tymczasowy tatuaż. Nasza współpraca z Damianem obejmuje także projekty kreatywne, o których więcej dowiecie się już wkrótce.

Damian Grabowski swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2007. Miał okazje toczyć swoje boje między innymi dla największej rosyjskiej organizacji M-1 Global, w której wywalczył mistrzowski tytuł. W ostatnim czasie bił się również dla UFC oraz polskiej marki FEN.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu