CoinDeal wspiera Damiana Grabowskiego

In Marketing, Sponsoring On
- Updated

CoinDeal wspiera Damiana Grabowskiego

Damian Grabowski, jeden z najbardziej znanych polskich zawodników wagi ciężkiej, już niedługo zadebiutuje w organizacji KSW i podczas majowej gali zmierzy się z byłym mistrzem organizacji, Karolem Bedorfem.

Tuż przed tym wydarzeniem Grabowski pozyskał nowego sponsora, którym jest marka CoinDeal, czyli nowoczesna giełda kryptowalut, która rozpoczęła swoją działalność w marcu 2018 roku.

Jak napisali przedstawiciele firmy:

– CoinDeal zostaje oficjalnym sponsorem zawodnika KSW – Damiana Grabowskiego! Podpisanie tej umowy to kolejny sportowy akcent naszej platformy. Już w połowie maja będziecie mogli zobaczyć walkę Damiana Grabowskiego z Karolem Bedorfem podczas KSW49 w gdańskiej Ergo Arenie. Zawodnik wystąpi w ubraniach obrandowanych logo CoinDeal, a na jego ciele znajdzie się również tymczasowy tatuaż. Nasza współpraca z Damianem obejmuje także projekty kreatywne, o których więcej dowiecie się już wkrótce.

Damian Grabowski swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2007. Miał okazje toczyć swoje boje między innymi dla największej rosyjskiej organizacji M-1 Global, w której wywalczył mistrzowski tytuł. W ostatnim czasie bił się również dla UFC oraz polskiej marki FEN.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu