One Studios – nowa marka pod skrzydami One

In Biznes, Projekty On
- Updated

One Studios - nowa marka spod skrzydeł One

Azjatycka organizacja One Championship postanowiła stworzyć nową markę pod swoimi skrzydłami. Będzie nią One Studios, które zajmie się produkcją filmową i telewizyjną.

Jak zapowiedział szef organizacji, Chatri Sityodtong, prace nad pierwszym projektem One Studios trwają już od siedmiu miesięcy i niedługo całość ujrzy światło dzienne. Szef One liczy również na to, że ich materiały będą pojawiać się w telewizjach, z którym współpracuje marka i w takich serwisach jak Netflix, YouTube, Facebook czy Amazon.

– Jako szefowi One, zależy mi na tym, aby stworzyć dla naszych sportowców jak najlepszą przyszłość. Dzięki nowemu projektowi otworzą się przed nimi zupełnie nowe możliwości, zwłaszcza po przejściu na emeryturę. W przeciwieństwie do naszych konkurentów, którzy sprzedają walki, my chcemy tworzyć prawdziwych superbohaterów. Moim marzeniem jest wykreowanie nowych globalnych bohaterów, takich jak Dwayne „The Rock” Johnson czy Jackie Chan.

Szefostwo marki One od lat powtarza, że w przyszłości chce stworzyć ze swojej organizacji nie tylko firmę sportową, ale również medialnego potentata, który będzie działał także np. w branży gier komputerowych.

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku  organizacja One Champiosnhip ogłosiła, że tworzy pod swoimi skrzydłami markę One eSports i tym samy rozpocznie działania w świecie tzw. elektronicznego sportu.

You may also read!

Mateusz Borek ambasadorem sportu Ringier Axel Springer Polska

Od marca 2020 r. dziennikarz sportowy Mateusz Borek rozpocznie stałą współpracę z Ringier Axel Springer Polska. Miłośnicy sportu będą

Read More...

Zaborowski i Wrzosek trenerami w programie „Tylko jeden”

Już na początku marca na antenie Polsatu będzie miał miejsce premiera pierwszego odcinka programu „Tylko Jeden”. Nowe reality show, w którym

Read More...

Puchar Polski MMA 2020

Już w najbliższy weekend odbędą się kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA. Puchar Polski MMA 2020 dedykowany Pamięci Żołnierzy Wyklętych zostanie

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu