SteakHouse Evil nowym partnerem FEN

In Biznes, Współpraca On

SteakHouse Evil nowym partnerem FEN

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła, że jej nowym partnerem została marka restauracji SteakHouse Evil.

– SteakHouse Evil to sieć znakomitych restauracji, która częstuje swoich klientów wspaniałym jedzeniem. Przepyszne potrawy, bardzo fajny klimat oraz profesjonalna obsługa powodują, że jestem zauroczony restauracją, która znajduje się w samym sercu Warszawy. Cieszę się, że mamy u swojego boku takiego partnera, z którym planujemy nawiązać długofalową współpracą – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Przedstawiciele restauracji SteakHous Evil, którzy wspierają sponsoringowo zawodników MMA napisali natomiast na Facebooku:

– Łączymy Marki!! Chcielibyśmy z Państwem podzielić się Mega informacją! Rozpoczynamy współpracę z FEN!
Nasi zawodnicy Kamil Gniadek, Mateusz Rębecki oraz wielu innych, biorą udział od kilku lat w galach FEN odbywających się w całej Polsce. Teraz czas na nas.  A, że lubimy współpracę z najlepszymi to FEN jest do tego idealny.  Niedługo ogłosimy zakres i skalę naszej współpracy.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu