Bartosz Fabiński przedłużył kontrakt z UFC

In Kontrakty, Zawodnicy On
- Updated

Bartosz Fabiński przedłużył kontrakt z UFC

Bartosz Fabiński, który trafił do organizacji UFC w roku 2015, podpisał nowy kontrakt z amerykańską marką. O przedłużeniu współpracy poinformował menadżer z Fabińskiego, Artur Ostaszewski z firmy Shocker MMA Solutions.

– Bartosz Fabiński podpisał wczoraj nowy, 4-walkowy kontrakt z UFC – napisał Ostaszewski na Twitterze. – Zobaczymy go w klatce, jeszcze w pierwszym półroczu 2019.

Na pierwsze półrocze 2019 organizacja UFC ma zaplanowanych jeszcze dziesięć gal. Jedna z nich, UFC Fight Night: Gustafsson vs. Smith, odbędzie się 1 czerwca w Szwecji. Możliwe więc, że to właśnie tam Fabiński powróci do oktagonu.

Polak ma aktualnie na swoim koncie cztery walki w organizacji UFC. Pierwsze trzy wygrał, ale ostatnia, którą stoczył w połowie 2018 roku nie poszła po jego myśli i musiał uznać w klatce wyższość Michele Prazeresa.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu