Bartosz Fabiński przedłużył kontrakt z UFC

In Kontrakty, Zawodnicy On
- Updated

Bartosz Fabiński przedłużył kontrakt z UFC

Bartosz Fabiński, który trafił do organizacji UFC w roku 2015, podpisał nowy kontrakt z amerykańską marką. O przedłużeniu współpracy poinformował menadżer z Fabińskiego, Artur Ostaszewski z firmy Shocker MMA Solutions.

– Bartosz Fabiński podpisał wczoraj nowy, 4-walkowy kontrakt z UFC – napisał Ostaszewski na Twitterze. – Zobaczymy go w klatce, jeszcze w pierwszym półroczu 2019.

Na pierwsze półrocze 2019 organizacja UFC ma zaplanowanych jeszcze dziesięć gal. Jedna z nich, UFC Fight Night: Gustafsson vs. Smith, odbędzie się 1 czerwca w Szwecji. Możliwe więc, że to właśnie tam Fabiński powróci do oktagonu.

Polak ma aktualnie na swoim koncie cztery walki w organizacji UFC. Pierwsze trzy wygrał, ale ostatnia, którą stoczył w połowie 2018 roku nie poszła po jego myśli i musiał uznać w klatce wyższość Michele Prazeresa.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu