Właściciel UFC rozważa wejście na giełdę

In Biznes, Finanse On

na giełdę

Jak poinformował serwis internetowy magazynu „The Wall Street Journal”, firma Endeavour LLC, właściciel organizacji UFC, przygotowuje się do wejścia na giełdę.

Aktualnie trwają pracę nad opracowaniem oferty publicznej, a firma chciałby zrealizować swoje plany jeszcze przed końcem tego roku.

Według „The Wall Street Journal” ostateczna decyzja o wejściu na giełdę jeszcze nie zapadła. Wszystko zależy od sytuacji rynkowej. Dzięki wejściu na giełdę i pozyskaniu pieniędzy, Endeavour chciałby rozszerzyć swoją działalność i spłacić inwestorów, którzy pomogli przy zakupie organizacji UFC.

Osoby związane z samym UFC odmówiły komentarza w tej sprawie. Warto natomiast przypomnieć, że największa organizacja MMA na świecie została kupiona przez Endeavour za ponad 4 miliardy dolarów, a szef UFC, Dana White, pytany niegdyś o możliwość wejścia marki na giełdę mówił, że do tego raczej nigdy za jego rządów nie dojdzie. Na razie nie wiadomo jakby zmieniła się działalność samej firmy w kontekście wejścia na giełdę jej właściciela, marki Endeavour.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu