Właściciel UFC rozważa wejście na giełdę

In Biznes, Finanse On

na giełdę

Jak poinformował serwis internetowy magazynu „The Wall Street Journal”, firma Endeavour LLC, właściciel organizacji UFC, przygotowuje się do wejścia na giełdę.

Aktualnie trwają pracę nad opracowaniem oferty publicznej, a firma chciałby zrealizować swoje plany jeszcze przed końcem tego roku.

Według „The Wall Street Journal” ostateczna decyzja o wejściu na giełdę jeszcze nie zapadła. Wszystko zależy od sytuacji rynkowej. Dzięki wejściu na giełdę i pozyskaniu pieniędzy, Endeavour chciałby rozszerzyć swoją działalność i spłacić inwestorów, którzy pomogli przy zakupie organizacji UFC.

Osoby związane z samym UFC odmówiły komentarza w tej sprawie. Warto natomiast przypomnieć, że największa organizacja MMA na świecie została kupiona przez Endeavour za ponad 4 miliardy dolarów, a szef UFC, Dana White, pytany niegdyś o możliwość wejścia marki na giełdę mówił, że do tego raczej nigdy za jego rządów nie dojdzie. Na razie nie wiadomo jakby zmieniła się działalność samej firmy w kontekście wejścia na giełdę jej właściciela, marki Endeavour.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu